Апостиль

Апостиль – також є однією з послуг, які ми надаємо. Для визнання офіційних документів в таких країнах, як Австралія, Вірменія, Болгарія, Латвія, Литва, Норвегія та інших, учасників Гаазької конвенції, в профільних міністерствах України ставиться штамп «Апостиль».

Апостиль проставляється в Міністерстві юстиції на видані органами юстиції та судами документи.
Міністерством освіти ставиться такий штамп на документи, видані навчальними закладами, науковими організаціями та підприємствами, що належать до сфери освіти.
Міністерство закордонних справ проставляє його на всіх документах.

Слід врахувати, що не на всіх документах проставляється апостиль. Ці обмеження поширюються на документи, які видані іноземними дипломатичними, митними та комерційними організаціями України.

Бюро перекладів «40 мов» здійснює нотаріальний переклад документів з апостилем за доступними цінами. Переклад виконується на будь-якій мові в залежності від того, в яку державу буде надано документ. За правилами апостилювання документів виконується на мові тієї країни, в яку подається документ. Наші професійні перекладачі мають досвід роботи з перекладу юридичних і нотаріальних документів, тому ви можете сміливо довірити настільки делікатне завдання нашому бюро перекладів.

Напишіть нам