Італійська мова

Навіщо вивчати італійську мову? Напевно, у кожного для цього є свої причини. Хтось хоче жити або працювати в Італії, хтось знайшов в Італії своє кохання, у когось там живуть бізнес-партнери. Дуже багато хто починає вчити італійську просто так, для душі, часто як другу, чи третю іноземну мову. І, хоча вона не так затребувана, як англійська, останнім часом популярність італійської мови в світі зростає.

Часто італійською можна поспілкуватися навіть з представниками азійських країн, таких, як Китай, чи Японія. Азіати вибирають цю мову серед інших європейських мов через її легкість у вивченні. Зараз в світі італійською розмовляє близько 100 млн. чоловік і це число дуже швидко зростає.

Якщо Ви все-таки наважилися вивчати італійську мову, поспішіть записатися до нас на курси або індивідуальні заняття з її вивчення. Наша агенція іноземних мов «40 мов» проводить навчання як для дорослих, так і для дітей.

Навчання проводиться на наступних рівнях:

  • A1 (Beginner / Початок);
  • A2 (Elementary / Основи);
  • B1 (Intermediate / Середній рівень);
  • B2 (Upper Intermediate / Вищий Середній).

Більше того, наші досвідчені та кваліфіковані викладачі підготують Вас до виїзду за кордон,  до проходження співбесіди у посольстві, або ж просто допоможуть у вивченні бажаної мови.