Бюро перекладів Чернігів

Дистанційні переклади

40mov@ukr.net, viber +380664531153

Бюро перекладів «40 мов» м. Чернігів є компанією, що прагне надати найшвидше та найбільш якісне виконання перекладів, оскільки ми цінуємо Ваш час та Вашу довіру з 2008 року. Ми щодня розширюємо масштаби наших послуг та відтепер запустили платформу дистанційних перекладів, щоб виконувати свою роботу ефективніше. Ви зможете надсилати нам документи онлайн, витрачаючи найменше часових ресурсів та отримувати переклади за коротший час.

Бюро перекладів «40 мов» допоможе Вам із перекладом різних видів документів. Ми можемо запропонувати переклад паспортів всіх країн світу, документів виданих ЗАЦСом, церковних документів, довідок (ДПН, довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про склад сім’ї), документів, виданих податковою службою, судових документів, медичних документів, нотаріальних та освітніх документів. А також Ви можете доручити нам переклад технічних текстів та інструкцій, документів на автомобіль, трудової книжки, контрактів, довідки з місця роботи та банківських документів.

Відповідно до перекладу наданих видів документів ми зможемо перекласти тексти з технічної, юридичної та медичної тематики.

Ви можете отримати переклад на широкий спектр запропонованих нами мов:

Англійська Грузинська Фінська
Німецька Словенська Китайська
Арабська Таджицька Фламандська
Норвезька Данська Корейська
Білоруська Естонська Французька
Польська Турецька Латинська (Латина)
Болгарська Іврит Хінді (Гінді)
Португальська Туркменська Латиська (Латвійська)
В’єтнамська Індонезійська Хорватська (Сербохорватська)
Російська Угорська Литовська
Вірменська Іспанська Чеська
Румунська Узбецька Молдавська
Сербська Італійська Шведська
Грецька (Новогрецька) Казахська Японська
Словацька Киргизька

 

У перелік послуг, які ми можемо Вам запропонувати також входить: нотаріальне засвідчення (до оригіналу чи до копії) , апостиль, легалізація документів. Процедура проставлення апостилю займає важливе місце у сфері нашої діяльності, зокрема часові рамки для документів виданих органом ЗАЦС становлять до 10 днів, а вартість процедури – 250 гривень. Ціна для виготовлення довідки про несудимість – 600 гривень, займає (800 гривень для термінового виготовлення). Відповідно ціна апостилю ДПН становить 500 гривень та 700 для термінового виготовлення. Апостиль освітніх документів (диплому, додатка, свідоцтва, сертифікату) ціна – 800 гривень, 1100 – ціна для термінового проставлення.

Ціни на переклади залежать від обраної вами мови та виду документа:

Мова Стандартний документ,грн. Нестандартний документ
англійська 120 грн. 140 грн.
польська 120 грн. 140 грн.
німецька 120 грн. 140 грн.
іспанська 120 грн. 140 грн.
італійська 120 грн. 140 грн.
французька 120 грн. 140 грн.
чеська 120 грн. 140 грн.
португальська 150 грн. 170 грн.
словацька 150 грн. 170 грн.
литовська 300 грн. 320 грн.
іврит 300 грн. 320 грн.
румунська 200 грн. 210 грн.
угорська 200 грн. 220 грн.
російська 100 грн. 120 грн.
турецька 250 грн. 270 грн.

Онлайн-вивчення іноземних мов відтепер стає доступнішим та ефективнішим.

Ми надаємо послуги курсів вивчення таких іноземних мов як: англійська онлайн, німецька онлайн, італійська онлайн, іспанська онлайн, португальська онлайн, французька онлайн, румунська онлайн, угорська онлайн, словацька онлайн, чеська онлайн, польська онлайн, турецька онлайн, японська онлайн, китайська онлайн.

Наші перекладачі та викладачі курсів є відмінними професіоналами, які щодня працюють для того, щоб Ваші справи вирішувались у найкоротший термін, а ваші знання іноземних мов розширювалися щодня. Відмінний результат є найкращим стимулом нашого подальшого зростання, а Ваша довіра – невід’ємною запорукою наших старань.