Бюро перекладів Дніпро

Здійснюємо офіційний переклад документів у Дніпропетровській області. Пропонуємо виконання перекладів дистанційно, за деталями звертайтесь за номером +38 066 453 11 53 або пишіть на електронну скриньку 40mov@ukr.net .

Бюро перекладів «40 мов» має великий досвід у перекладі освітніх документів, медичних і технічних текстів, документів виданих судом та органом ЗАЦС.

Виконуємо переклади більше, ніж на 40 мов!

Серед них як найпоширеніші європейські мови, так і рідкісні скандинавські та східні мови:

азербайджанська, нідерландська, англійська, німецька, арабська, норвезька, білоруська, польська, болгарська, португальська, в’єтнамська, російська, вірменська, румунська, сербська, грецька, словацька, грузинська, словенська, таджицька, данська, естонська, турецька, іврит, туркменська, індонезійська, угорська, іспанська, узбецька, італійська, казахська, киргизька, фінська, китайська, фламандська, корейська, французька, латинська, хінді, латиська, хорватська, литовська, чеська, шведська, японська.

Вартість перекладу залежить від мови перекладу, обсягу документу та його тематики.

Англійська, польська, німецька, іспанська, італійська, французька, чеська (ціна 120 гривень за стандартний документ, 140 грн/1800 знаків), португальська, словацька, болгарська – 150 гривень, 170 грн/1800 знаків. Литовська, латиська, грецька, іврит – 300 та 320 гривень. Румунська, угорська – 200, 210 грн/1800 знаків.

Термін виконання перекладу стандартного документу (свідоцтва, довідки тощо) – на наступний день, ціна від 120 грн, можливий також терміновий переклад.

Перекладаємо документи для виїзду за кордон, для працевлаштування, для отримання громадянства, судові документи, трудові книжки, банківські виписки, декларації та договори.

Переклад нестандартних документів (від 4 сторінок і більше) – від 2-3 дні.

Окрім послуг перекладу можете замовити у нас послугу нотаріального засвідчення перекладу

Допоможемо Вам у проставленні апостилю на наступні документи:

  • освітні документи (від 10 до 30 робочих днів, ціна – 800 гривень, 1100 – ціна термінового апостилю);
  • довідки про несудимість (500 гривень та 700 грн терміновий апостиль);
  • документи видані органом ЗАЦС (вартість 250 грн, термін 5-7 робочих днів).

Допомагаємо також легалізувати документи в посольстві Італії в Україні, термін та ціни уточнюйте за номером +38 066 453 11 53.

Окрім великого спектру мов, з якими працюємо здійснюючи переклад, Ви маєте можливість їх вивчати на наших онлайн курсах іноземних мов. Для вивчення пропонуємо Вам такі мови: англійська онлайн, французька онлайн, німецька онлайн, чеська онлайн, польська онлайн, італійська онлайн, португальська онлайн, турецька онлайн, японська онлайн, румунська онлайн, китайська онлайн, угорська онлайн, словацька онлайн, іспанська онлайн.

Якщо у Вас виникають питання – телефонуйте нам за номером +38 066 453 11 53 і ми Вас проконсультуємо з будь-якого питання, пов‘язаного з перекладом.