Бюро перекладів Хмельницький

Офіційні переклади документів Хмельницькому

Дистанційні переклади 40mov@ukr.net, viber +380664531153

Бюро перекладів «40 мов» м. Хмельницький є компанією, що з 2008 року доводить свою перспективність та професійність. Ми щодня розширюємо масштаби наданих послуг, щоб наші клієнти витрачали менше часу для вирішення невідкладних справ. Переклад документів є відповідальною справою, до якої ми підходимо з розумінням та відповідальністю. Спектр наших послуг щодня розширюється, відтепер Ви зможете значно зекономити час та звертатися до нас з багатьох питань.

Бюро перекладів «40 мов» м. Хмельницький надає послуги перекладу таких документів як: паспортів всіх країн світу, документів виданих органами ЗАЦС, церковних документів, документів виданих МВС (довідка про несудимість), документів виданих податковою, документів виданих Міністерством юстиції, медичних документів, нотаріальних документів, освітніх документів, документів на автомобіль, технічних текстів, трудових книжок, контрактів, довідок з місця роботи, банківських виписок, квитанцій рахунків, довідок про реєстрацію місця проживання, про склад сім’ї.

Ми надаємо переклади на різні тематики: юридичну, медичну, технічну та пропонуємо переклад на численні мови, серед яких:

Англійська Грузинська Фінська
Німецька Словенська Китайська
Арабська Таджицька Фламандська
Норвезька Данська Корейська
Білоруська Естонська Французька
Польська Турецька Латинська (Латина)
Болгарська Іврит Хінді (Гінді)
Португальська Туркменська Латиська (Латвійська)
В’єтнамська Індонезійська Хорватська (Сербохорватська)
Російська Угорська Литовська
Вірменська Іспанська Чеська
Румунська Узбецька Молдавська
Сербська Італійська Шведська
Грецька (Новогрецька) Казахська Японська
Словацька Киргизька

 

Спектр наших послуг не обмежується лише перекладацькими послугами, а й налічує нотаріальне засвідчення до оригіналу чи до копії документа, апостиль, подвійний апостиль, легалізація документів в Італійському посольстві.

Процедура проставлення апостилю характеризується різними часовими рамками. Зокрема термінапостилю документів виданих органом ЗАЦС становить до 10 робочих днів, а ціна – 250 гривень. Вартість виготовлення довідки про несудимість – 600 гривень та 800 гривень для термінового виготовлення. Відповідно ціна апостилю ДПН становить 500 гривень та 700 для термінового виготовлення. Апостиль освітніх документів (диплому, додатка, свідоцтва, сертифікату) займає від 10 до 30 робочих днів, а вартість – 800 гривень, 1100 – ціна для термінового проставлення.

Ціни на переклади залежать від обраної Вами мови та виду документа:

Мова Стандартний документ,грн. Нестандартний документ
англійська 120 грн. 140 грн.
польська 120 грн. 140 грн.
німецька 120 грн. 140 грн.
іспанська 120 грн. 140 грн.
італійська 120 грн. 140 грн.
французька 120 грн. 140 грн.
чеська 120 грн. 140 грн.
португальська 150 грн. 170 грн.
словацька 150 грн. 170 грн.
литовська 300 грн. 320 грн.
іврит 300 грн. 320 грн.
румунська 200 грн. 210 грн.
угорська 200 грн. 220 грн.
російська 100 грн. 120 грн.
турецька 250 грн. 270 грн.

 

Наші послуги розширюються курсами іноземних мов, що в умовах сучасного світу є відмінним засобом отримання знань. Наші курси представлені такими мовами як: англійська онлайн, німецька онлайн, італійська онлайн, іспанська онлайн, португальська онлайн, французька онлайн, румунська онлайн, угорська онлайн, словацька онлайн, чеська онлайн, польська онлайн, турецька онлайн, японська онлайн, китайська онлайн.

Онлайн-заняття проводяться за допомогою інтерактивних технологій та професійних підручників. Відтепер процес навчання стане доступним та легким. Гнучкий графік, оптимізація навчального процесу, ефективний розвиток потрібних навичок у студента – все це робить наші заняття прикладом відповідального підходу до своєї справи. Наша компанія, щодня прагне нових висот та допомагає Вам, вирішувати справи з легкістю, професійністю та можливістю провести час з користю.