Бюро перекладів Івано-Франківськ

Офіційний переклад у Івано-Франківську: швидке виконання, якісний переклад, доступні ціни.

Бюро перекладів «40 мов» здійснює офіційні переклади документів та текстів будь-якої тематики та складності. У нас також можна замовити переклад дистанційно, надіславши фото документа на нашу електронну адресу 40mov@ukr.net, або viber +38066 453 11 53 та отримати його офіційний переклад поштою Майже кожна людина у своєму житті стикається з необхідністю письмово перекласти той, чи інший документ. Перекладацьких агенцій сьогодні існує безліч, як же вибрати одну і не пошкодувати про свій вибір? Письмовий переклад – це не просто набір слів, який може надрукувати будь-хто, це клопітка праця, для якої потрібен професійний перекладач, який буде знати та розуміти всі граматичні, лексичні та стилістичні тонкощі не тільки іноземної мови, а й української мови.

В чому ж полягають переваги бюро перекладів «40 мов»:

 • Швидкість. Наші перекладачі працюють у вихідні та свята, стараючись максимально швидко виконати Ваше замовлення;
 • Якість. Ми гарантуємо якісь кожного зробленого нами перекладу.
 • Доступні ціни. Ми стараємося йти назустріч кожному нашому клієнтові саме тому запровадили гнучку систему знижок;
 • Кваліфіковані перекладачі. Кожен наш перекладач – це не просто людина, яка вільно володіє певною мовою, а ще й дипломований, досвідчений спеціаліст.
 • Рекомендації задоволених клієнтів. З деякими нашими замовниками ми працюємо роками, інші приходять до нас за порадою знайомих, родичів, друзів.
 • Дистанційні переклади та доставка до дому. Розуміючи заклопотаність та брак часу працюючих людей, усвідомлюючи цінність кожної хвилини у сучасному світі, ми пропонуємо послугу дистанційного перекладу. Замовити його можна надіславши фото документа на електронну пошту 40mov@ukr.net, або viber +38066 453 11 53, а згодом отримати готовий офіційний переклад у будь-який зручний для Вас спосіб та час.

Не зайвим буде нагадати, що бюро перекладів «40 мов» надає знижки на переклади нашим постійним клієнтам. Готуючи пакети документів для виїзду за кордон, чи оформлення візи доводиться робити багато офіційних перекладів. Ми розуміємо теперішню складну фінансову ситуацію, тому стараємося зекономити не тільки Ваш час, а й гроші.

У нас можна замовити переклади з /на такі мови:

Мова

Стандартний документ Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків
англійська 120 грн Від 140 грн
німецька 120 грн Від 140 грн
польська 120 грн Від 140 грн
італійська 120 грн Від 140 грн
іспанська 120 грн Від 140 грн
португальська 150 грн Від 170 грн
російська 100 грн Від 120 грн
французька 120 грн Від 140 грн
чеська 120 грн Від 140 грн
литовська 300 грн Від 320 грн
румунська 200 грн Від 210 грн
словацька 150 грн Від 170 грн
угорська 200 грн Від 220 грн
іврит 300 грн Від 320 грн
турецька 250 грн Від 270 грн

 

Інші мови – за домовленістю. Що стосується термів виконання, то переклад стандартного документа триває не більше, ніж 1 день. Термін виконання нестандартного перекладу потрібно узгоджувати з нашими менеджерами. Це може зайняти від кількох днів часу, залежно від обсягу документа (орієнтовно, 5 сторінок на день).Можливий також ТЕРМІНОВИЙ переклад.

Перекладачі бюро перекладів «40 мов» завжди готові перекласти для Вас документи та тексти будь-якого обсягу, тематики та складності, наприклад:

 1.  Стандартні особисті документи: паспорти всіх країн світу, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу, ідентифікаційний код, довідка про навчання, довідка про місце проживання, довідка про склад сім’ї, довідка з місця роботи.
 2. Освітні документи: диплом і додаток, свідоцтво і додаток, атестат і додаток, сертифікати, табелі, залікові книжки, грамоти, студентські квитки. Також допоможемо у виконанні домашніх робіт з будь-якої іноземної мови, перекладемо анотацію до Вашої наукової роботи.
 3.  Довідки про несудимість, довідки з поліції.
 4. Медичні документи будь-якої складності, починаючи від найпростішої довідки від сімейного лікаря, карти щеплень чи довідки на COVID, та закінчуючи складними об’ємними історіями хвороб чи виписками.
 5.  Судові та нотаріальні документи: договори, рішення, статути, акти, контракти, заяви, довіреності, протоколи, позови, заяви.
 6. Технічні інструкції та тексти.

Іце ще не все.У бюро перекладів «40 мов» Ви також можете:

 1. легалізувати документи в Італійському посольстві
 2. завірити переклади нотаріально
 3. проставити апостиль на: судових і нотаріальних документах, а також на документах, виданих відділом РАЦС/ЗАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги, рішення суду, ухвала, постанова, протокол, заява, доручення, договір, акт, афідевіт)– 5-7 роб. днів – 250 грн; довідках про несудимість – 10 роб. днів – 600 грн; освітніх документах (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 10 до 30 роб. днів – 800 грн.Можливе також проставлення ТЕРМІНОВОГО апостилю.
 4. пройти дистанційний курс вивчення іноземної мови та оволодіти однією із таких мов в: англійська онлайн, німецька онлайн, польська онлайн, італійська онлайн, іспанська онлайн, португальська онлайн, словацька онлайн, угорська онлайн, румунська онлайн, китайська онлайн, турецька онлайн, чеська онлайн, японська онлайн, французька онлайн.

Звертайтеся, ми завжди готові перекласти потрібний Вам документ та проконсультувати, якщо виникнуть питання. Додаткова інформація +38066 453 11 53 Подати документ для перекладу можна особисто в Івано-Франківську за адресою:вул. Залізнична, 33А або ж вул. Богдана Лепкого, 33.