Бюро перекладів Львів

Потрібен офіційний переклад документів у Львові? Тоді Вам до нас! Бюро перекладів «40 мов» здійснює офіційні, професійні та якісні переклади за помірну ціну на більш ніж 40 мов світу. Ви не маєте часу і можливості подати документи особисто? Не біда! Ви можете замовити переклад документу дистанційно. Для цього достатньо просто надіслати фото, чи скан документа на нашу електронну адресу 40mov@ukr.net чи viber +38 066 453 11 53 і все! Готовий переклад ми надішлемо Вам будь-якою зручною поштою у будь-який населений пункт Львівської області.

Чому саме бюро перекладів «40 мов», а не інше бюро перекладів?

– По-перше, ми перекладаємо документи будь-якої складності, від найпростіших довідок, до найскладніших медичних виписок. – По-друге, ми відповідаємо за якість кожного зробленого перекладу. – По-третє, Вам не доведеться довго чекати на свій переклад. – По-четверте, у нас помірні ціни, а також та гнучка система знижок для постійних клієнтів. – По-п’яте, кожен замовлений Вами переклад здійснює висококваліфікований, дипломований перекладач. Нас часто запитують наші клієнти, чи справді ми перекладаємо на 40 мов світу. Наша відповідь буде наступною: ми перекладаємо уже БІЛЬШЕ, ніж на 40 мов світу, адже стараємося не стояти на одному місці, постійно вдосконалюватися і розширювати наш список мов:

Отже, перекладаємо ми з/на наступні мови:

Англійська Казахська Таджицька
Азербайджанська Киргизька Турецька
Арабська Фінська Іврит
Білоруська Китайська Туркменська
Болгарська Нідерландська (Голландська) Корейська
В’єтнамська Німецька Французька
Вірменська Норвезька Латинська (Латина)
Грузинська Польська Хінді (Гінді)
Данська Португальська Латиська (Латвійська)
Естонська Російська Хорватська (Сербохорватська)
Індонезійська Румунська Литовська
Угорська Сербська Чеська
Іспанська Грецька (Новогрецька) Молдавська
Узбецька Словацька Шведська
Італійська Словенська Японська

Проте, найпопулярнішими мовами є наступні:

Мова

Ціна за стандартний

документ,

грн

Ціна за нестандартний документ, з/на мову за 1800 друкованих символів, грн

англійська

120

Від 140

німецька

120

Від 140

польська

120

Від 140

італійська

120

Від 140

іспанська

120

Від 140

португальська

150

Від 170

російська

100

Від 120

французька

120

Від 140

чеська

120

Від 140

литовська

300

Від 320

румунська

200

Від 210

словацька

150

Від 170

угорська

200

Від 220

іврит

300

Від 320

турецька

250

Від 270

Термін виконання стандартного перекладу – на наступний день. Можливий також терміновий переклад. Термін виконання нестандартного перекладу – залежить від обсягу і складності, потрібно уточняти у менеджерів.

Ми перекладаємо документи будь-якої тематики, складності та обсягу, а саме:

– Особисті документи, такі як паспорт, посвідчення водія, пенсійне посвідчення свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу та ін. – Освітні документи старих і нових зразків, такі як: свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат, табелі, залікові книжки, грамоти та ін. – Юридичні документи, такі як договори, судові рішення, статути, акти, контракти, інвойси, рахунки-фактури, заяви, довіреності, протоколи, позови та ін. – Довідки про несудимість – Медичні документи: довідки, листки непрацездатності, виписки, історії хвороб, тести на COVID та інші.

Крім того, у нас також Ви можете:

– завірити переклади нотаріально – легалізувати документи в Італійському посольстві (для громадянства, для возз’єднання сім’ї) – проставити апостиль на: документах, виданих РАЦСом (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги); судових документах (рішення суду, ухвала, постанова, протокол); нотаріальних документах: заява, доручення, договір, акт, афідевіт – 5-7 роб. днів – 250 грн; довідках про несудимість – 10 роб. днів – 600 грн; освітні документи (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 10 до 30 роб. днів – 800 грн. Можливе також проставлення термінового апостиля.

УВАГА! У нас Ви також можете дистанційно вивчити бажану Вами мову. Проводимо заняття онлайн з таких мов:

Англійська онлайн, німецька онлайн, італійська онлайн, іспанська онлайн, французька онлайн, польська онлайн, чеська онлайн, португальська онлайн, турецька онлайн, японська онлайн, румунська онлайн, китайська онлайн, угорська онлайн, словацька онлайн. Все ще вагаєтеся? Виникли питання? Телефонуйте до нас за номером +38 066 453 11 53 чи пишіть на електронну адресу 40mov@ukr.net наші менеджери проконсультують Вас з будь-якого питання.