Переваги бюро перекладів “40 мов”

Досвід

Бюро перекладів «40 мов» має більше 10 років досвіду роботи на ринку перекладацьких послуг. За цей час ми освоїли усі тонкощі коректного оформлення документів. Наші менеджери з радістю проконсультують вас, а кваліфіковані перекладачі зроблять усе для того, щоб ви своєчасно отримали якісний переклад.

Уважність до деталей

До кожного перекладу ми відносимося з відповідальністю та професіоналізмом. Ми знаємо наскільки дорого може коштувати помилка в перекладі, а тому усі переклади виконують та перевіряють виключно кваліфіковані спеціалісти. . Наша триступенева система перевірки перекладів забезпечить повну відповідність перекладу оригіналу документів.

Повний цикл послуг

Вам не потрібно буде звертатися в інші установи, Бюро перекладів «40 мов» надає повний цикл послуг, починаючи з проставлення апостиля і закінчуючи нотаріальним засвідченням перекладу. Ми ретельно дотримуємося Ваших вимог та виконаємо Ваші завдання в узгоджений термін.

Зручність та доступність

Немає потреби їхати до нас. Ви можете надсилати, отримувати та оплачувати переклади в зручний для Вас час та спосіб. Ви також можете замовити переклад онлайн заповнивши форму. Окрім того Ви можете поспілкуватися з нами в мессенджерах, зокрема Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger або в будь-який інший зручний для вас спосіб. Якщо Вам терміново потрібен переклад, ми завжди готові допомогти.

Конфіденційність

Інформація, яку ви надаєте конфіденційна та важлива і ми зважаємо на це. Ми гарантуємо, що усі ваші дані залишаться в таємниці. Кожен наш перекладач підписує Угоду про нерозголошення інформації.