Реєстрація компаній в Польщі

Замовити

Переваги ведення бізнесу у Польщі

  • Швидка та прозора процедура реєстрація бізнесу в Польщі.
  • Відносно низькі ціни на ведення бізнесу в Польщі.
  • Вільний доступ до європейського фінансового ринку.
  • Можливість жити та безперешкодно пересуватись по всій території Євросоюзу

Чому Польща?

Завдяки державній підтримці малого та середнього бізнесу, Польща стала світовим лідером в області поліпшення умов роботи підприємців. Згідно рейтингу Doing Business-2013 за останні декілька років Польща досягла найвищих темпів покращення умов ведення бізнесу. Польща – це єдина країна Євросоюзу, що не відчула критичного падіння ВВП під час світової кризи. ЇЇ економіка зростає щороку та продовжує успішно розвиватись. Найбільш розповсюдженою формою ведення господарської діяльності для іноземців є Товариство з обмеженою відповідальністю (Sp.z.o.o.).

Перебування на території країни

Іноземці, які бажають вести діяльність у Польщі, можуть перебувати на території країни на основі візи або ж займатися діяльністю у Польщі, при цьому проживаючи за кордоном. Реєстрація господарської діяльності не вимагає фізичної присутності особи-підприємця в Польщі. Після отримання Вашої довіреності та копій документів завірених нотаріально та перекладу їх на польську мову, ми проведемо реєстрацію підприємства.

Специфіка та процес реєстрації ТзОВ у Польщі

Створити товариство може одна або більше фізичних осіб, юридичних або організаційних одиниць, які не мають статусу юридичної особи та яким закон надає правоздатність.

Товариство відповідає за зобов’язання усім своїм майном без обмежень. Спільники не відповідають за зобов’язання товариства, вони несуть ризик відповідний до величини вкладів, внесених у товариство. Щоб створити товариство з обмеженою відповідальністю потрібно пройти певний процес формальних дій. Наша компанія, у співпраці з висококваліфікованими юристами та нотаріусами, забезпечить швидке виконання всіх необхідних процедур. Ми допоможемо з вибором діяльності, грамотно складемо Статут, перевіримо унікальність назви та ін.