Запис у посольство

Замовити

Запис в посольство на співбесіду – послуга, яку ми надаємо українцям, що подають документи на оформлення шенгенської візи самостійно.

У людини, що збирається виробити шенгенську візу, виникає маса запитань – і, мабуть, найпоширеніше з них – це запис в посольство на співбесіду. Всім, хто вже проходив через цю втомлюючу процедуру, знайомі черги в посольствах і консульствах, а вільні для запису дати можуть бути і через декілька місяців. Багато громадян України замислюються про отримання шенгенської візи вже, безпосередньо, перед поїздкою, тому, щоб не порушувати плани, найрозумнішим виходом із цієї нелегкої ситуації буде допомога професіоналів.

Якщо ви подаєте документи, безпосередньо, в консульство, зазвичай, у вас є призначений час, в який вам потрібно підійти. Співробітник консульства перегляне документи – чи достатньо їх, щоб зробити якийсь висновок про Вас і цілі вашої поїздки, водночас Вам поставлять кілька запитань. Якщо документів недостатньо, Вам можуть або повернути всі документи і запропонувати записатися на співбесіду заново та прийти в новопризначений день з повним комплектом документів або ж вашу заяву приймають в роботу, але пропонують донести відсутній документ в найближчі дні (зазвичай о 8 годині ранку) з пропуском на донесення документів. Чи дадуть вам пропуск – вирішує в кожному окремому випадку представник посольства.

Бюро перекладів “40 мов” надає консультації з приводу процедури “Запис в посольство на співбесіду”.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати в наших офісах в Івано-Франківську, Коломиї, Городенці, Чернівцях, Калуші або ж за телефоном +38 (066) 453 11 53 viber. Наша електронна пошта 40mov@ukr.net

Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!