Про компанію

Бюро перекладів “40 мов” працює на ринку перекладацьких послуг з 2008 року та динамічно розвивається. Для забезпечення найвищої якості перекладів та зручності надання послуг нашим клієнтам відкриваються нові філії в містах та районних центрах. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими лінгвістами, які можуть надавати найвищу якість перекладів. Наше агентство перекладів надає професійні та недорогі послуги перекладу з більш ніж п’ятдесяти європейських і східних мов. За роки роботи нашими клієнтами стали як невеликі сімейні компанії, так і відомі світові бренди з України і всього світу. Висококваліфіковані фахівці компанії допомагають замовникам знаходити спільну мову з іноземними партнерами, клієнтами, інвесторами і співробітниками за рахунок надання перекладацьких послуг найвищого рівня.

Також наша компанія активно запрошує до співпраці партнерів по Україні та закордоном.

До Вашої уваги:

 • переклади різної тематики та складності
 • офіційні переклади зроблені в Польщі присяжним перекладачем
 • нотаріальне завірення
 • апостиль
 • легалізація документів
 • навчання за кордоном
 • курси іноземних мов для дітей та дорослих
 • репетиторство
 • підготовка до співбесіди на карту поляка
 • реєстрація для участі в лотереї Green Card
 • заповнення візових анкет та он-лайн форм

Найбільш затребувані послуги перекладу

Найбільшим попитом серед перекладацьких послугам в нашому бюро перекладів є письмовий і усний переклад, верстка перекладених креслень, графіків та інструкцій, а також нотаріальне завірення документів та апостилювання. Крім цього, ви можете замовити термінові спеціалізовані переклади, допомога в терміновому оформленні різної документації. Ми раді запропонувати найбільш оптимальні рішення для будь-яких лінгвістичних завдань наших замовників.

Фахівці агентства

Допомогу в якісному перекладі в нашому бюро надає команда досвідчених лінгвістів найвищої кваліфікації з дипломами кращих вузів країни і зарубіжжя. Співробітники нашої компанії досконало володіють навичками перекладу більш ніж 40 мов світу, що дозволяє виконувати роботу найбільш якісно. Для перекладу великих і важливих проектів створюється спеціальна робоча група, що дозволяє максимально якісно перекладати складні юридичні та технічні тексти, а також значно скоротити терміни виконання замовлення, підвищивши якість роботи. Професійний переклад складної іноземної документації здійснюється переважно вузькоспеціалізованими лінгвістами, багато з яких володіє профільною технічною освітою.

Гарантії якості роботи
Стандарт нашої компанії – це індивідуальний підхід до кожного замовника і кожного завдання, постійний контроль якості, а також обов’язкова ретельне вичитування перекладеного тексту досвідченим редактором. Наше бюро перекладів постійно розширює надані послуги, а співробітники компанії постійно вдосконалюють свою майстерність, що допомагає нам бути надійним партнером для всіх замовників.

Вартість роботи
Бюро перекладів «40 мов» формує розцінки на переклади за принципом найбільш оптимального співвідношення ціни і якості. Маркетологи компанії постійно відслідковують все, що відбувається на ринку перекладів України. Ми пропонуємо своїм замовникам найбільш вигідні умови, не забуваючи при цьому про якість роботи. Завдяки накопиченому досвіду, максимальної швидкості здійснення замовлень і значним оборотам наше бюро перекладів виконує роботу за ставками, які нижчі за середньоринкові по галузі. Ми робимо все, щоб компанія «Соната» стала для своїх клієнтів найбільш перспективною і зручною в плані співпраці.

Завітайте в наші офіси на Західній Україні, які розташовані в містах Івано-Франківськ, Коломия, Городенка, Снятин, Болехів.