Індивідуальні заняття з іноземної мови

Індивідуальні занятття мають ряд преваг над груповими заняттями, зокрема, можливість отримати максимум вигоди від навчання, оскільки все заняття адаптоване під потреби студента. На курсах іноземних мов у мовний школі «40 мов» викладач розуміє, які у вас цілі, і підлаштовує під них курс. Це стосується всього навчального процесу, від вибору підручника до визначення тем, які необхідно пройти. Під час індивідуального заняття ви – єдина людина в аудиторії, якій треба засвоїти певний матеріал, що дає вам чудову можливість максимально  чітко попрацювати над ним. Крім того, викладач робить акцент саме на ваші сильні та слабкі місця, що є іншим проявом індивідуальності підходу. Такий вид навчання є доцільним для тих, хто серйозно взявся за справу і бажає досягти найвищого рівня володіння іноземною мовою.

Онлайн заняття

Онлайн–заняття є ще однією перевагою курсів іноземних мов «40 мов», адже це чудова можливість займатись з викладачем, не виходячи з дому. Онлайн уроки нічим не поступаються очним заняттям, однак пропонують додаткові бонуси, а нерідко суттєві привілеї. Якісна індивідуально розроблена програма уроків, персональна інтенсивність навантаження, зручний та гнучкий графік вважаються основними перевагами цього виду навчання.  Займатися можна будь-де, навіть сидячи у затишному кафе під час обідньої перерви. Головне мати ноутбук та вільний доступ до Інтернету. Якщо Ви плануєте здавати міжнародні іспити або Вам потрібна іноземна для професійного зростання, ми впевнені, що курси іноземних мов з використанням онлайн- занять підійдуть вам найкраще.

Наші висококваліфіковані викладачі завжди враховують потреби своїх студентів, Вам буде запропоновано індивідуальний план навчання, який викладач розробить спеціально і відповідно до вашого рівня знань. Ви зможете займатися в потрібному для вас темпі й у потрібній для вас спрямованості.

Наша школа іноземних мов «40 мов» здійснює набір на індивідуальні та онлайн – заняття з вивчення іноземної мови.

Давайте проводити час з користю!