Вільні вакансії

Перекладач – одна з найбільш затребуваних професій, яка може приносити не тільки задоволення і моральне задоволення, а й хороший дохід. За умови професійного володіння мовою, зрозуміло.

Так, робота з письмовим перекладом складних статей, які містять безліч специфічних термінів, насичених інформаційних текстів, документів інших країн, свідоцтв про народження, атестатів, дипломів та багато іншого, не обходиться без перекладача і гідно оплачується.

Робота в бюро перекладів – це завжди престижно, адже з її допомогою можна не тільки заробляти на знанні тієї чи іншої мови, а й розвиватися. Для отримання більш детальної інформації по вакансіям бюро перекладів звертайтеся до співробітників фірми безпосередньо.

Ми працюємо як одна команда і будемо раді новим співробітникам. У нас Ви отримаєте можливість вдосконалити свої навички перекладу, ознайомитися з особливостями перекладу текстів різних тематик і особистих документів і поглибити свої знання.

Вакансії бюро перекладів “40 мов” надаються на найвигідніших умовах співпраці. Ми Вам – гідну оплату вашої праці, Ви нам – відмінна якість перекладу.

У нашому бюро перекладів робота знайдеться не тільки для штатних співробітників. Ми раді співпрацювати з перекладачами з інших міст, які відповідально ставляться до своєї роботи, мають самодисципліну і готові працювати з текстами будь-якої складності. Більш детальну інформацію можна дізнатися в розділі «Позаштатні спеціалісти».

Бюро перекладів “40 мов”  запрошує на роботу!

Перекладачі з чеської, словацької, англійської, німецької, польської, італійської, іспанської, португальської та інших мов

Викладачі з польської, чеської, італійської, іспанської мов


Звертайтесь за телефоном: +38 (068) 556-61-78