Запис у посольство

Запис в посольство на співбесіду – послуга, яку ми надаємо українцям, що подають документи на оформлення шенгенської візи самостійно.

У людини, що збирається виробити шенгенську візу, виникає маса запитань –  і, мабуть, найпоширеніше з них – це запис в посольство на співбесіду. Всім, хто вже проходив через цю втомлюючу процедуру, знайомі черги в посольствах і консульствах, а можливі вільні для запису дати можуть бути і через декілька місяців. Адже багато громадян України замислюються про отримання шенгенської візи вже безпосередньо перед поїздкою, тому, щоб не порушувати намічені плани, найрозумнішим виходом із цієї нелегкої ситуації буде допомога професіоналів.

Якщо ви подаєте документи безпосередньо в консульство, зазвичай у вас є призначений час, в який вам потрібно підійти. Співробітник консульства перегляне документи – чи достатньо паперів, щоб зробити якийсь висновок про вас і цілі вашої поїздки, попутно вам задають кілька запитань. Якщо документів недостатньо, вам можуть або повернути всі папери і запропонувати записатися на співбесіду заново і прийти під новопризначений день з повним комплектом документів, або ваше заяву приймають в роботу, але пропонують донести відсутню в найближчі дні (зазвичай о 8 годині ранку) з пропуском на донесення документів. Чи дадуть вам пропуск – вирішує в кожному окремому випадку представник посольства.

Бюро перекладів “40 мов” надає консультації з приводу процедури “Запис в посольство на співбесіду”. Для отримання детальної інформації, зв’яжіться з нашими офісами в Івано-Франківську, Коломиї, Чорткові та ін.

Напишіть нам