+38 (098) 556-40-60

Переклади

Для Вашої зручності пропонуємо надсилати матеріали для перекладу дистанційно на електронну пошту: [email protected] чи viber +38 066 453 11 53.  Виконані замовлення надсилаємо зручною для Вас поштою. Також можете звернутися безпосередньо у один з наших офісів, зазначених унизу сторінки та у вкладці “контакти”.

Ми виконуємо переклади, які приносять гроші нашим клієнтам, відкривають нові горизонти і надають нові можливості в світі.

Наші переваги:

  • Більше 12 років досвіду роботи;
  • Більше 40 мов світу;
  • Більше 100 рекомендаційних листів від задоволених клієнтів;
  • Висока якість перекладів;
  • Приємні знижки для всіх клієнтів;
  • Безкоштовні консультації;
  • Гарантія на переклад.

Ми перекладаємо фінансово-економічні, юридичні та особисті документи, здійснюємо переклад медичної та технічної документації, художніх і наукових текстів та локалізацію сайтів. Наше бюро перекладів також надає послуги з нотаріального засвідчення перекладів, проставлення апостиля, легалізації документів, верстки матеріалів різної складності.

Одним із найскладніших різновидів перекладу є переклад вузькоспеціалізованих текстів. Спеціальна термінологія та абревіатури, професійна лексика, жанрово-стилістичні особливості – це далеко не повний список особливостей вузькоспеціалізованих текстів.

Дуже важливо, щоб переклад текстів такої складності виконував перекладач, який не тільки знає норми та правила мови, але й додатково спеціалізується у конкретній сфері професійних знань. Тільки в такому випадку переклад буде грамотним і точним, а зміст оригінального тексту буде переданий у повному обсязі без спотворень.

Бюро перекладів «Sonata» набирає в свій штат виключно професійних перекладачів із вузькою спеціалізацією в конкретній галузі. Ми гарантуємо, що наші фахівці швидко, грамотно і якісно перекладуть для вас тексти практично будь-якої тематики.

У нас є представництва в 6 містах: Івано-Франківськ, Чернівці, Коломия, Снятин, Калуш, Городенка.

Ласкаво просимо в бюро перекладів «40 мов».