Легалізація

Замовити

Окремою послугою, що надає бюро перекладів «40 мов» є легалізація документів.

Процедура легалізації, яка є частиною підтвердження справжності, необхідна для країн, які не є учасниками Гаазької конвенції 1961 р.

Ми надаємо послуги з апостилю та легалізації перекладів відповідно до всіх встановлених норм. Бюро перекладів “40 мов” гарантує якість та оперативність. Наші спеціалісти допоможуть Вам у вирішенні будь-яких проблем без зусиль та гаяння часу.

Вартість апостилю перекладів в нашому бюро не перевищує середню, що у співвідношенні з якістю роботи дозволяє нам залишатися на лідируючих позиціях протягом багатьох років. Відповідальність та професіоналізм – дві якості, які характеризують наших спеціалістів у сфері оформлення документів.

Легалізація документа – це вчинення певних процедур, метою яких є надання документу юридичної сили на території іноземної держави.

Легалізація документів необхідна для того, щоб документ можна було повноцінно використовувати за кордоном, тобто подавати в державні органи і установи.

Легалізація документів буває двох типів – апостилювання і консульська легалізація.

Вибір тієї чи іншої процедури залежить від країни, в якій документ передбачається використовувати.

Консульська легалізація та апостилювання, як правило, здійснюються на території тієї країни, де документ був виданий. Наше агентство перекладів здійснює послуги консульської легалізації та апостилювання документів, виданих на території України.

Консульська легалізація необхідна в тому випадку, якщо країна, в якій передбачається використовувати документ, не входить в число країн-учасниць Гаазької конвенції від 5 жовтня 1961 року (докладніше Країни-учасниці Гаазької конвенції).