Запис на Green Card

Замовити

Що таке «Зелена Карта США» (Green Card)?

Грін Карта (Green Card) – це офіційний документ (United States Permanent Resident Card), який видається учаснику лотереї, чия анкета була обрана відповідно до діючих вимог розіграшу, та надає право на постійне проживання та працевлаштування в США. Через п’ять років постійного проживання в Сполучених Штатах, власник «зеленої карти» і члени його сім’ї мають можливість отримати громадянство. Втім, із «зеленою картою» можна проживати в США протягом всього терміну дії документу без зміни громадянства і користуватися всіма правами громадян, за виключенням виборчих прав.

Отримати «зелену карту» досить важко, а іноді неможливо. Якщо у Вас немає близьких родичів в США і Ви не хочете подавати прохання щодо статусу біженця в американському консульстві, тоді одним із найлегших та реальних способів отримати «зелену карту» є участь у Лотереї Green Card. Щороку вона офіційно проводиться в США. Українці мають право на участь у цій Лотереї.

Переможці лотереї визначаються за допомогою комп’ютерної обробки даних, що здійснюється шляхом вибору випадкових чисел. Кожного року 55 тисяч осіб, які пройшли всі формальності, отримають право іммігрувати в США.

Участь в Лотереї Green Card (Зелена карта) це Ваш шанс змінити власне життя! Надіслати інформацію для оформлення заявки можна на нашому сайті. Якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму для запитань та пропозицій і наші менеджери обов’язково з Вами зв’яжуться.