Про нас

Замовити

Про компанію

Бюро перекладів “40 мов” працює на ринку перекладацьких послуг з 2008 року та динамічно розвивається. Для забезпечення найвищої якості перекладів та зручності надання послуг нашим клієнтам відкриваються нові філії в містах та районних центрах. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими лінгвістами, які можуть надавати найвищу якість перекладів. Наше агентство перекладів надає професійні та недорогі послуги перекладу з більш ніж сорока європейських і східних мов. За роки роботи нашими клієнтами стали як невеликі сімейні компанії, так і відомі світові бренди з України і всього світу. Висококваліфіковані фахівці компанії допомагають замовникам знаходити спільну мову з іноземними партнерами, клієнтами, інвесторами і співробітниками за рахунок надання перекладацьких послуг найвищого рівня.

Також наша компанія активно запрошує до співпраці партнерів по Україні та за кордоном.

До Вашої уваги:

 • переклади різної тематики, складності та обсягу
 • офіційні переклади зроблені в Польщі присяжним перекладачем
 • нотаріальне завірення
 • апостиль
 • легалізація документів
 • навчання за кордоном
 • курси іноземних мов для дітей та дорослих
 • репетиторство
 • підготовка до співбесіди на карту поляка
 • реєстрація для участі в лотереї Green Card
 • заповнення візових анкет та он-лайн форм
 • витребування дублікатів документів

Найбільш затребувані послуги перекладу

Найбільшим попитом серед перекладацьких послугам в нашому бюро перекладів є письмовий і усний переклад, нотаріальне завірення документів та апостилювання. Крім цього, ви можете замовити термінові переклади та допомогу в терміновому оформленні різної документації. Ми раді запропонувати найбільш оптимальні рішення для будь-яких лінгвістичних завдань наших замовників.

Фахівці агентства

Якісний переклад в нашому бюро здійснює команда досвідчених лінгвістів найвищої кваліфікації з дипломами кращих вузів країни і зарубіжжя. Співробітники нашої компанії досконало володіють навичками перекладу більш ніж 40 мов світу, що дозволяє виконувати роботу якісно. Для перекладу великих і важливих проектів створюється спеціальна робоча група, що дозволяє максимально якісно перекладати складні юридичні та технічні тексти, а також значно скоротити терміни виконання замовлення, підвищивши якість роботи. Професійний переклад складної іноземної документації здійснюється, переважно, вузькоспеціалізованими лінгвістами, багато з яких володіє профільною технічною освітою.

Гарантії якості роботи

Стандарт нашої компанії – це індивідуальний підхід до кожного замовника і кожного завдання, постійний контроль якості, а також обов’язкове ретельне вичитування перекладеного тексту досвідченим редактором. Наше бюро перекладів постійно розширює надані послуги, а співробітники компанії постійно вдосконалюють свою майстерність, що допомагає нам бути надійним партнером для всіх замовників.

Вартість роботи

Бюро перекладів «40 мов» формує розцінки на переклади за принципом найбільш оптимального співвідношення ціни і якості. Маркетологи компанії постійно відслідковують все, що відбувається на ринку перекладів України. Ми пропонуємо своїм замовникам найбільш вигідні умови, не забуваючи при цьому про якість роботи. Завдяки накопиченому досвіду, бюро перекладів «40 мов» виконує роботу за ставками, які є нижчими за середньоринкові в перекладацькій галузі. Варто зазначити, що для постійних замовників у нас діють суттєві знижки. Ми робимо все, щоб наша компанія стала для клієнтів найбільш перспективною і зручною в плані співпраці.

Завітайте в наші офіси на Західній Україні, які розташовані в містах Івано-Франківськ, Коломия, Городенка, Снятин, Чернівці, Калуш, або ж зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном +38 (066) 453 11 53 viber або пишіть на електронну пошту 40mov@ukr.net.

Переваги бюро перекладів “40 мов”

Досвід

Бюро перекладів «40 мов» має більше 10 років досвіду роботи на ринку перекладацьких послуг. За цей час ми освоїли усі тонкощі коректного оформлення документів. Наші менеджери з радістю проконсультують Вас, а кваліфіковані перекладачі зроблять усе для того, щоб ви своєчасно отримали якісний переклад.

Уважність до деталей

До кожного перекладу ми відносимося з відповідальністю та професіоналізмом. Ми знаємо наскільки дорого може коштувати помилка в перекладі, а тому усі переклади виконують та перевіряють виключно кваліфіковані спеціалісти. Наша триступенева система перевірки перекладів забезпечить повну відповідність перекладу оригіналу документа.

Повний комплекс послуг

Вам не потрібно буде звертатися в інші установи, Бюро перекладів «40 мов» надає повний комплекс послуг, починаючи з проставлення апостилю і закінчуючи нотаріальним засвідченням перекладу. Ми ретельно дотримуємося Ваших вимог та виконаємо Ваші завдання в узгоджений термін.

Зручність та доступність

Немає потреби їхати до нас. Ви можете надсилати, отримувати та оплачувати переклади в зручний для Вас час та спосіб. Ви також можете замовити переклад онлайн заповнивши форму. Окрім того, Ви можете поспілкуватися з нами в мессенджерах, зокрема Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger або в будь-який інший зручний для Вас спосіб. Якщо Вам терміново потрібен переклад, ми завжди готові допомогти.

Конфіденційність

Інформація, яку ви надаєте конфіденційна та важлива, і ми зважаємо на це. Ми гарантуємо, що усі ваші дані залишаться в таємниці. Кожен наш перекладач підписує Угоду про нерозголошення інформації.

Вільні вакансії

Професія перекладача визнана однією з найпрестижніших та найзатребуваніших в світі. Вона може принести не тільки можливість самореалізації, а й хороший дохід. За умови професійного володіння мовою, зрозуміло.

Так, робота з письмовим перекладом складних статей, які містять безліч специфічних термінів, насичених інформаційних текстів, документів інших країн, свідоцтв про народження, атестатів, дипломів, медичних документів та інших, не обходиться без перекладача і гідно оплачується.

Робота в бюро перекладів – це завжди престижно, адже у Вас буде можливість поспілкуватися з клієнтами-носіями мови, поглибити власні знання. Ми працюємо як одна команда і будемо раді новим співробітникам. У нас Ви не тільки отримаєте можливість вдосконалити свої навички перекладу та ознайомитися з особливостями перекладу текстів різних тематик, а ще й навчитеся працювати з офіційними документами.

У нас найвигідніші умови співпраці. Ми гарантуємо Вам гідну оплату праці, Ви нам – відмінну якість перекладу.

У бюро перекладів «40 мов» робота знайдеться не тільки для штатних співробітників. Ми раді співпрацювати з перекладачами та викладачами з інших міст, які відповідально ставляться до своєї роботи, самодисципліновані і готові працювати з текстами будь-якої складності та тематики.

Запрошуємо до співпраці перекладачів англійської (технічна та медична англійська), німецької (технічна та медична німецька), італійської (технічна, юридична та медична італійська), словацької, словенської, португальської, іспанської, румунської, турецької, литовської, латиської, івриту, арабської, грецької, норвезької, чеської, китайської мов.

Також пропонуємо вигідні умови співпраці для викладачів (онлайн заняття) китайської мови, японської мови, португальської мови, угорської мови, румунської мови, турецької мови, англійської мови, німецької мови, іспанської мови, італійської мови, польської мови, словацької мови, французької мови, чеської мови.

Надсилайте свої резюме з контактними даними та тарифами на нижче вказану електронну пошту або вайбер. З нами працювати вигідно та легко!

За детальнішою інформаціє звертайтеся до менеджерів в наших офісах або телефонуйте на номер +38 (066) 453 11 53 viber або ж пишіть на електронну пошту 40mov@ukr.net.

Бюро перекладів “40 мов” запрошує на роботу!