Онлайн курси румунської мови

Замовити

Румунська мова – єдиний представник групи романських мов у Східній Європі. Якщо Ви володієте англійською, італійською або іспанською, вивчення румунської пройде легко і швидко, так як всі ці мови належать до однієї романської групи.

По суті, румунська мова є синтезом дакського наріччя і латині, яка сильно вплинула на її лексику і граматику. П’ята частина румунської мови містить слов’янські елементи, оскільки в певний період в ній використовувалася кирилиця. Вона вживалася до XVII століття, поки остаточно не була замінена латиницею.

До речі, в Україні румунською розмовляє кожен 300-тий громадянин. Осередком румунської мови прийнято вважати Буковину. Це сьома за чисельністю національна спільнота у нашій державі.

Пропонуємо Вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання – румунська онлайн і вивчайте іноземну мову не виходячи з дому та в зручний для Вас час.

Зареєструватися можна за номером +38 066 453 11 53 viber або заповнити форму внизу сторінки.

Ціна індивідуального заняття – від 300 грн/1 год.

Навчання румунської мови включає:

1) навчання на 4 рівнях:

  • Beginner(A1);
  • Pre intermediate (A2);
  • Intermediate(B1);
  • Upper intermediate(B2).

2) допомога у оволодінні мови для виїзду за кордон;

3) підготовка до присяги;

4) вивчення румунської онлайн, курси румунської онлайн, румунська мова онлайн.

ВАЖЛИВО! Курси іноземних мов «40 мов» працює для Вас по всій Україні, розширюючи свої представництва все в нових та нових містах:

Вінниця, Гайсин, Жмеринка, Могилів-Подільський, Тульчин, Хмільник, Козятин, Луцьк, Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковель, Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Маріуполь, Краматорськ, Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Берегове, Мукачево, Рахів, Тячів, Ужгород, Хуст, Запоріжжя, Бердянськ, Василівка, Мелітополь, Пологи, Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Надвірна, Косів, Київ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вишгород, Обухів, Фастів, Кропивницький, Голованівськ, Новоукраїнка, Олександрія, Львів, Дрогобич, Золочів, Самбір, Стрий, Червоноград, Яворів, Миколаїв, Баштанка, Вознесенськ, Первомайськ, Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Полтава, Кременчук, Лубни, Рівне, Вараш, Дубно, Сарни, Суми, Конотоп, Охтирка, Шостка, Тернопіль, Кременець, Чортків, Харків, Ізюм, Лозова, Херсон, Нова Каховка, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Черкаси, Умань, Чернівці, Чернігів, Прилуки, Ніжин.