Онлайн курси португальської мови

Замовити

Португальська мова відноситься до групи романських мов, як і французька, іспанська італійська та румунська. Це сьома мова за кількістю носіїв в світовому реєстрі .

З кожним роком все більше зростає важливість португальської мови. На даний час вона використовується як офіційна і робоча мова в багатьох міжнародних організаціях (ЄС, ООН, ЮНЕСКО). Нею розмовляють близько 200 мільйонів чоловік.

Лише задумайтесь: португальська є рідною для Бразилії, Португалії, Мозамбіку, Сан-Тропе, в Гоа, також вважається офіційною мовою нацменшин в Андоррі, Люксембургу, Намібії, Швейцарії та Південній Африці. Здавалося, що може об’єднувати ці всі країни з різних континентів. Відповідь: спільна історія і португальська мова, як спільна культурна спадщина.

Не гайте часу і розпочніть вивчення португальської мови прямо зараз!

Зареєструватися можна за номером +38 (066) 453 11 53 viber або заповнити форму внизу сторінки.

Ціна індивідуального заняття – від 400 грн/1 год.

У навчальному процесі ми гарантуємо:

  1. Індивідуальний підхід до кожного слухача.
  2. Забезпечення додатковими матеріалами з автентичних видань.
  3. Аудіо супровід занять.
  4. Комунікаційна орієнтація навчання (постійний розвиток та вдосконалення розмовної мови, починаючи з першого заняття.)
  5. За результатами фінального тесту випускники отримують сертифікат нашої приватної мовної школи.

Зичимо Вам успіхів у навчанні!

ВАЖЛИВО! Курси іноземних мов «40 мов» працює для Вас по всій Україні, розширюючи свої представництва все в нових та нових містах:

Вінниця, Гайсин, Жмеринка, Могилів-Подільський, Тульчин, Хмільник, Козятин, Луцьк, Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковель, Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Маріуполь, Краматорськ, Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Берегове, Мукачево, Рахів, Тячів, Ужгород, Хуст, Запоріжжя, Бердянськ, Василівка, Мелітополь, Пологи, Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Надвірна, Косів, Київ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вишгород, Обухів, Фастів, Кропивницький, Голованівськ, Новоукраїнка, Олександрія, Львів, Дрогобич, Золочів, Самбір, Стрий, Червоноград, Яворів, Миколаїв, Баштанка, Вознесенськ, Первомайськ, Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Полтава, Кременчук, Лубни, Рівне, Вараш, Дубно, Сарни, Суми, Конотоп, Охтирка, Шостка, Тернопіль, Кременець, Чортків, Харків, Ізюм, Лозова, Херсон, Нова Каховка, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Черкаси, Умань, Чернівці, Чернігів, Прилуки, Ніжин.