Бюро перекладів у Херсоні

Замовити

Подати документи в Херсоні Ви можете за адресою: вулиця Богородицька, 17, офіс 222

Ви вже у нас в гостях 🙂 А це значить, що ми готові допомогти Вам у вирішенні завдань, пов’язаних з будь-якими перекладами з/на 40 мов з якими працює бюро перекладів «40 мов».

Ми надаємо послуги професійного перекладу компаніям і приватним особам з будь-якої точки світу! Якщо Вам необхідні послуги висококласного перекладача, Ви можете звернутися за допомогою в «40 мов», де б Ви не знаходилися.

Бюро перекладів в Херсоні досить багато, але далеко не всі вони пропонують цілий комплекс перекладацьких і додаткових послуг, обмежуючись, наприклад, тільки перекладом паспортів з нотаріальним засвідченням.

Ми впровадили нову послугу – дистанційні переклади. Документи на переклад Ви можете надсилати на viber +38(066) 453 11 53 або на e-mail 40mov@ukr.net. Готовий офіційний переклад ми вишлемо Вам прямо до дому будь-якою зручною для Вас поштою.

Послуги бюро перекладів «40 мов»:

 • Офіційний письмовий переклад документів будь-якої тематики та складності.
 • Переклад з нотаріальним засвідченням. При потребі, засвідчуємо наші переклади у нотаріуса, підшиваючи їх до оригіналу документа або до копії.
 • Проставлення штампу апостиль. Вартість проставлення апостилю на освітні документи – 800 грн нетерміновий апостиль, 1100 грн терміновий, апостиль на довідки про несудимість – 500 грн нетерміновий, 700 грн терміновий. Ціна апостилю на нотаріальні, судові документи та документи, видані органом РАЦС – від 300 грн, термін 5-7 робочих днів.
 • Легалізація документів в посольстві Італії. Легалізуємо свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, витяги про підтвердження дошлюбного прізвища, рішення суду, довідки про несудимість, дипломи та додатки, атестати та додатки. Dichiarazione di valore.
 • Польський присяжний переклад. Вартість цього спеціального перекладу становить 600 грн за 1125 знаків перекладу (орієнтовно, 1 сторінка). На вибір клієнта пропонуємо польський присяжний переклад з мокрою печаткою (від 14 днів) або з електронним підписом (1-3 дні).

Наші замовники часто запитують нас, чи зможемо ми перекласти великий і складний документ, чи маємо вузькоспеціалізованих перекладачів? Наша відповідь буде – ТАК!

Перекладаємо все: від простих довідок, свідоцтв, заяв, довіреностей, сертифікатів, атестатів, дипломів з додатками до найскладніших технічних інструкцій, медичних виписок.

Вартість перекладів основних мов

Інші мови – уточнюйте з нашим менеджером по телефону viber +38(066) 453 11 53 або пишіть на e-mail 40mov@ukr.net

Мова перекладу Стандартний документ, грн Нестандартний документ, з/на мову за 1800 друкованих знаків, грн
Польська 150 від 180
Англійська 150 від 180
Німецька 150 від 180
Італійська 200 від 240
Іспанська 200 від 240
Французька 200 від 240
Чеська 200 від 240
Португальська 250 від 300
Литовська 300 від 330
Румунська 220 від 260
Словацька 200 від 240
Угорська 300 від 340
Російська 200 від 220
Турецька 250 від 280
Іврит 300 від 340

Терміни виконання замовлення в бюро перекладів «40 мов»:

 • Стандартний документ – на наступний день. Можлива також послуга термінового перекладу (з доплатою).
 • Нестандартний документ – залежно від обсягу, від кількох днів (орієнтовно, 5 сторінок на день).

Основні мови, з якими ми працюємо, практично, щодня: англійська, іспанська, німецька, французька, португальська, італійська, білоруська, польська, російська, румунська, в’єтнамська, вірменська, сербська, словацька, грузинська, словенська, грецька, таджицька, датська, естонська, іврит, азербайджанська, турецька, нідерландська, фламандська, туркменська, угорська, узбецька, казахська, киргизька, корейська, китайська, хінді, індонезійська, латинська, латиська, хорватська, арабська, норвезька, болгарська, литовська, чеська, шведська, японська, фінська.

Не секрет, що володіння іноземними мовами відкриває широкі можливості для кар’єрного зростання, захоплюючих подорожей по всьому світу, організації цікавого дозвілля, створення нового кола спілкування і самовдосконалення.

Бюро перекладів «40 мов» з послугою КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ або ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ОНЛАЙН пропонує вам відкрити для себе нові мови або ж просто підвищити свій рівень володіння ними.

Заняття проводяться за новітніми методиками, використовуються сучасні підручники, навчальні аудіо та відео матеріали. Досвідчені та висококваліфіковані викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного учня, що дає змогу краще оволодіти мовою та уникнути «прогалин» у знаннях.

Вашій увазі пропонуємо короткий перелік мов, які ми викладаємо:

 • англійська онлайн,
 • німецька онлайн,
 • італійська онлайн,
 • іспанська онлайн,
 • португальська онлайн,
 • французька онлайн,
 • румунська онлайн,
 • угорська онлайн,
 • словацька онлайн,
 • чеська онлайн,
 • польська онлайн,
 • турецька онлайн,
 • японська онлайн,
 • китайська онлайн.

Місія бюро перекладів «40 мов» полягає в створенні максимально сприятливих умов для ділових взаємин партнерів з різних країн. Накопичений досвід дозволяє нам бути впевненими в ефективності співпраці з будь-якого роду партнерами: як транснаціональними холдингами, так і компаніями малого та середнього бізнесу, а також з приватними замовниками.

Зверніться до наших менеджерів і ми допоможемо вирішити Ваші питання. Ми відкриті до нових проектів!

40mov@ukr.net або viber+380 (066)453 11 53.

Херсонська область