Бюро перекладів у Херсоні

Замовити

Бюро перекладів Херсон

Подати документи в бюро перекладів в Херсоні Ви можете за адресою: вулиця Богородицька, 17, офіс 222

Ви вже у нас в гостях 🙂 А це значить, що бюро перекладів Херсон готові допомогти Вам у вирішенні завдань, пов’язаних з будь-якими перекладами з/на 40 мов з якими працює бюро перекладів «40 мов».

Бюро перекладів в Херсоні надає послуги професійного перекладу компаніям і приватним особам з будь-якої точки світу! Якщо Вам необхідні послуги висококласного перекладача, Ви можете звернутися за допомогою в бюро перекладів у Херсоні, де б Ви не знаходилися.

Бюро перекладів в Херсоні досить багато, але далеко не всі вони пропонують цілий комплекс перекладацьких і додаткових послуг, обмежуючись, наприклад, тільки перекладом паспортів з нотаріальним засвідченням.

Бюро перекладів у Херсоні впровадило нову послугу – дистанційні переклади. Документи на переклад Ви можете надсилати на viber +38(066) 453 11 53 або на e-mail 40mov@ukr.net. Готовий офіційний переклад ми вишлемо Вам прямо до дому будь-якою зручною для Вас поштою.

Послуги бюро перекладів у Херсоні:

 • Офіційний письмовий переклад документів будь-якої тематики та складності.
 • Переклад з нотаріальним засвідченням. При потребі, бюро перекладів Херсон засвідчить переклади у нотаріуса, підшиваючи їх до оригіналу документа або до копії.
 • Проставлення штампу апостиль. Вартість проставлення апостилю на освітні документи – 800 грн нетерміновий апостиль, 1100 грн терміновий, апостиль на довідки про несудимість – 500 грн нетерміновий, 700 грн терміновий. Ціна апостилю на нотаріальні, судові документи та документи, видані органом РАЦС – від 300 грн, термін 5-7 робочих днів.
 • Легалізація документів в посольстві Італії. Бюро перекладів у Херсоні легалізує: свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, витяги про підтвердження дошлюбного прізвища, рішення суду, довідки про несудимість, дипломи та додатки, атестати та додатки. Dichiarazione di valore.
 • Польський присяжний переклад. Вартість цього спеціального перекладу становить 800 грн за 1125 знаків перекладу (орієнтовно, 1 сторінка). На вибір клієнта бюро перекладів у Херсоні пропонує польський присяжний переклад з мокрою печаткою (від 14 днів) або з електронним підписом (1-3 дні).

Наші замовники часто запитують нас, чи зможемо ми перекласти великий і складний документ, чи маємо вузькоспеціалізованих перекладачів? Наша відповідь буде – ТАК!

У бюро перекладів Херсон Ви можете перекласти все: від простих довідок, свідоцтв, заяв, довіреностей, сертифікатів, атестатів, дипломів з додатками до найскладніших технічних інструкцій, медичних виписок.

Вартість перекладів основних мов

Інші мови – уточнюйте з менеджером  бюро перекладів у Херсоні за телефоном viber +38(066) 453 11 53 або пишіть на e-mail 40mov@ukr.net

Мова перекладу Стандартний документ, грн Нестандартний документ, з/на мову за 1800 друкованих знаків, грн
Польська 150 від 180
Англійська 150 від 180
Німецька 150 від 180
Італійська 200 від 240
Іспанська 200 від 240
Французька 200 від 240
Чеська 200 від 240
Португальська 250 від 300
Литовська 300 від 330
Румунська 220 від 260
Словацька 200 від 240
Угорська 300 від 340
Болгарська 220 від 260
Турецька 250 від 280
Іврит 300 від 340

Терміни виконання замовлення в бюро перекладів Херсон:

 • Стандартний документ – на наступний день. У бюро перекладів в Херсоні можлива також послуга термінового перекладу (з доплатою).
 • Нестандартний документ – залежно від обсягу, від кількох днів (орієнтовно, 5 сторінок на день).

Основні мови, з якими працює бюро перекладів Херсон, практично, щодня: англійська, іспанська, німецька, французька, португальська, італійська, польська, румунська, в’єтнамська, вірменська, сербська, словацька, грузинська, словенська, грецька, таджицька, датська, естонська, іврит, азербайджанська, турецька, нідерландська, фламандська, туркменська, угорська, узбецька, казахська, киргизька, корейська, китайська, хінді, індонезійська, латинська, латиська, хорватська, арабська, норвезька, болгарська, литовська, чеська, шведська, японська, фінська.

Не секрет, що володіння іноземними мовами відкриває широкі можливості для кар’єрного зростання, захоплюючих подорожей по всьому світу, організації цікавого дозвілля, створення нового кола спілкування і самовдосконалення.

Бюро перекладів у Херсоні з послугою КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ або ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ОНЛАЙН пропонує вам відкрити для себе нові мови або ж просто підвищити свій рівень володіння ними.

Заняття проводяться за новітніми методиками, використовуються сучасні підручники, навчальні аудіо та відео матеріали. Досвідчені та висококваліфіковані викладачі при бюро перекладі Херсон застосовують індивідуальний підхід до кожного учня, що дає змогу краще оволодіти мовою та уникнути «прогалин» у знаннях.

Бюро перекладів Херсон пропонує вашій увазі короткий перелік мов, які ми викладаємо:

 • англійська онлайн,
 • німецька онлайн,
 • італійська онлайн,
 • іспанська онлайн,
 • португальська онлайн,
 • французька онлайн,
 • румунська онлайн,
 • угорська онлайн,
 • словацька онлайн,
 • чеська онлайн,
 • польська онлайн,
 • турецька онлайн,
 • японська онлайн,
 • китайська онлайн.

Місія бюро перекладів Херсон полягає в створенні максимально сприятливих умов для ділових взаємин партнерів з різних країн. Накопичений досвід дозволяє нам бути впевненими в ефективності співпраці з будь-якого роду партнерами: як транснаціональними холдингами, так і компаніями малого та середнього бізнесу, а також з приватними замовниками.

Зверніться до менеджерів бюро перекладів в Херсоні і ми допоможемо вирішити Ваші питання. Ми відкриті до нових проектів!

40mov@ukr.net або viber+380 (066)453 11 53.

Херсонська область