Бюро перекладів у Долині

Замовити

Бюро перекладів Долина

Подати документ для перекладу можна в бюро перекладів у Долині за адресою: вул. Грушевського 30а.

Офіційний переклад у Долині: швидке виконання, якісний переклад, доступні ціни.

Бюро перекладів Долина здійснює офіційні переклади документів та текстів будь-якої тематики та складності. У бюро перекладів Долина можна замовити переклад дистанційно, надіславши фото документа на нашу електронну адресу 40mov@ukr.net або  +38 068 801 41 99, +38 095 563 27 78 viber та отримати його офіційний переклад поштою.

Майже кожна людина у своєму житті стикається з необхідністю письмово перекласти той чи інший документ. Перекладацьких бюро в наш час існує багато, як же вибрати одну і не пошкодувати про свій вибір?

Письмовий переклад – це не просто набір слів, який може надрукувати будь-хто, це клопітка праця, для якої потрібен професійний перекладач, який буде знати та розуміти всі граматичні, лексичні та стилістичні тонкощі не тільки іноземної, а й української мови.

 

В чому ж полягають переваги бюро перекладів Долина:

 • швидкість. Перекладачі бюро перекладів Долина працюють у вихідні та свята, стараючись максимально швидко виконати Ваше замовлення;
 • якість. Бюро перекладів Долина гарантує якісь кожного зробленого нами перекладу;
 • доступні ціни. Бюро перекладів Долина старається йти назустріч кожному нашому клієнтові, саме тому бюро перекладів у Долині запровадило гнучку систему знижок;
 • кваліфіковані перекладачі. Кожен перекладач бюро перекладів в Долині – це не просто людина, яка вільно володіє певною мовою, а ще й дипломований, досвідчений спеціаліст;
 • рекомендації задоволених клієнтів. З деякими замовниками бюро перекладів в Долині працює роками, інші приходять до нас за порадою знайомих, родичів, друзів;
 • дистанційні переклади та доставка до дому.

Розуміючи заклопотаність та брак часу людей, які працюють, усвідомлюючи цінність кожної хвилини у сучасному світі, бюро перекладів Долина пропонує послугу дистанційного перекладу. Замовити його можна, надіславши фото документа на електронну пошту 40mov@ukr.net або  +38 068 801 41 99, +38 095 563 27 78 viber, а згодом отримати готовий офіційний переклад у будь-який зручний для Вас спосіб та час.

 

У бюро перекладів Долина можна замовити переклади з/на такі мови:

англійська, азербайджанська, арабська, болгарська, в’єтнамська, вірменська, грузинська, данська, сербська, грецька, словацька, словенська, таджицька, турецька, іврит, туркменська, нідерландська, німецька, норвезька, польська, португальська, румунська, угорська, індонезійська, корейська, французька, естонська, іспанська, узбецька, італійська, казахська, киргизька, фінська, китайська, фламандська, латинська, хінді, латиська, хорватська, литовська, чеська, шведська, японська.

Не зайвим буде нагадати, що бюро перекладів «40 мов» надає знижки на переклади нашим постійним клієнтам. Готуючи пакети документів для виїзду за кордон, чи оформлення візи доводиться робити багато офіційних перекладів. Бюро перекладів Долина розуміє теперішню складну фінансову ситуацію, тому ми стараємося зекономити не тільки Ваш час, а й гроші.

Мова Стандартний документ Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків
переклад з/на англійську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на німецьку 250 грн Від 300 грн
переклад з/на польську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на італійську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на іспанську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на португальську 350 грн Від 400 грн
переклад з/на болгарську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на французьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на чеську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на литовську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на румунську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на словацьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на угорську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на іврит 400 грн Від 450 грн
переклад з/на турецьку 350 грн Від 500 грн

Інші мови – за домовленістю.

Що стосується термів виконання, то переклад стандартного документа триває не більше, ніж 1 день. Термін виконання нестандартного перекладу потрібно узгоджувати з менеджерами бюро перекладів в Долині. Це може зайняти від кількох днів часу, залежно від обсягу документа (орієнтовно, 5 сторінок на день).

У бюро перекладів Долина можливий також ТЕРМІНОВИЙ переклад.

 

Перекладачі бюро перекладів Долина завжди готові перекласти для Вас документи та тексти будь-якого обсягу, тематики та складності, наприклад:

   1. Стандартні особисті документи: паспорти всіх країн світу, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу, ідентифікаційний код, довідка про навчання, довідка про місце проживання, довідка про склад сім’ї, довідка з місця роботи.
   2. Освітні документи: диплом і додаток, свідоцтво і додаток, атестат і додаток, сертифікати, табелі, залікові книжки, грамоти, студентські квитки. Також допоможемо у виконанні домашніх робіт з будь-якої іноземної мови, перекладемо анотацію до Вашої наукової роботи.
   3. Довідки про несудимість, довідки з поліції.
   4. Медичні документи будь-якої складності, починаючи від найпростішої довідки від сімейного лікаря, карти щеплень чи довідки на COVID, та закінчуючи складними об’ємними історіями хвороб чи виписками.
   5. Судові та нотаріальні документи: договори, рішення, статути, акти, контракти, заяви, довіреності, протоколи, позови, заяви.
   6. Технічні інструкції та тексти.

 

І це ще не все. У бюро перекладів Долина Ви також можете:

 1. легалізувати документи в Італійському посольстві
 2. завірити переклади нотаріально
 3. проставити апостиль на:
  • o судових і нотаріальних документах, а також на документах, виданих відділом РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги, рішення суду, ухвала, постанова, протокол, заява, доручення, договір, акт, афідевіт) – 3-5 роб. днів – 450 грн);
  • довідках про несудимість – 7 роб.днів – від 500 грн;
  • освітніх документах (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 3 до 30 роб. днів – від 1200 грн.

 

Крім того, у бюро перекладів у Долині Ви можете пройти дистанційний курс вивчення іноземної мови та оволодіти однією із таких мов:

  • англійська онлайн;
  • німецька онлайн;
  • італійська онлайн;
  • іспанська онлайн;
  • португальська онлайн;
  • французька онлайн;
  • польська онлайн;
  • словацька онлайн;
  • чеська онлайн;
  • угорська онлайн;
  • китайська онлайн;
  • турецька онлайн;
  • японська онлайн;
  • румунська онлайн.

Звертайтеся, бюро перекладів Долина завжди готові перекласти потрібний Вам документ та проконсультувати, якщо виникнуть питання. Додаткова інформація  +38 095 563 27 78 viber

Івано-Франківська область