Бюро перекладів у Снятині

Замовити

Бюро перекладів Снятин

Бюро перекладів у Снятині

розташоване за адресою: вул. Шевченка, 89/3

Бюро перекладів Снятин готове допомогти Вам у перекладі документів та художніх текстів. Ми працюємо вже 12 років, за цей час бюро перекладів Снятин встигло зібрати команду висококваліфікованих перекладачів, які готові виконати різні види перекладів. Окрім перекладу, бюро перекладів Снятин надає такі послуги: нотаріальне засвідчення, апостилювання, польський присяжний переклад, виготовлення довідки про несудимість, легалізацію документів в посольстві Італії та курси іноземних мов онлайн.

Зараз розповімо Вам детальніше про кожну послугу:

Офіційний переклад документів

У бюро перекладів Снятин Ви можете зробити переклади більше ніж на/з 40 мов. Ціни варіюються залежно від мови, кількості документів, та терміну здійснення перекладу. Якщо Вам потрібно терміново перекласти документи, ми надаємо послугу ТЕРМІНОВОГО перекладу за кілька годин. Якщо у Вас немає можливості прийти до нас особисто, то Ви завжди можете скористатися нашою послугою ДИСТАНЦІЙНОГО ПЕРЕКЛАДУ. Надсилайте свої документи на електронну пошту 40mov@ukr.net чи viber +38 066 453 11 53 і ми надішлемо готовий офіційний переклад Вам прямо до дому!

Нотаріальне засвідчення

Часто буває, що недостатньо лише підпису і печатки перекладача, багато державних установ вимагають нотаріальне засвідчення перекладу. Щоб Ви не робили це самостійно, у бюро перекладів у Снятині можна нотаріально засвідчити переклади до оригіналу (довідки про несудимість, довідки з роботи чи місця навчання) або до нотаріальної копії (паспорти, трудові книжки, освітні документи).

Польський присяжний переклад це переклад

Польський присяжний переклад це переклад – виконаний присяжним перекладачем, тобто, особою, чий переклад не потрібно нотаріально засвідчувати. За роки свого існування, бюро перекладів Снятин налагодило співпрацю з присяжними перекладачами. Тому, якщо Вам потрібна така послуга, звертайтеся. Вартість такого перекладу від 1000 грн за сторінку тексту (1125 знаків).

Апостиль

Цей спеціальний штамп засвідчує достовірність підпису особи, яка підписала документ, а також автентичність печатки чи штампа, яким його скріплено. Вартість такої послуги від 450 грн (для документів, виданих органами юстиції: свідоцтва, нотаріальні акти, заяви, довіреності, судові рішення) і до 1200 грн (для дипломів, атестатів, сертифікатів). У бюро перекладів Снятин можливе ТЕРМІНОВЕ проставлення апостилю.

Легалізація документів в посольстві Італії

Ця процедура проводиться з різними цілями: навчання, працевлаштування, для отримання громадянства в Італії, для возз’єднання сім’ї.

Ціну та терміни уточняйте у менеджерів в нашому бюро перекладів Снятин.

Виготовлення довідки про несудимість

У бюро перекладів Снятин Ви можете замовити виготовлення довідки (витягу) про несудимість. Вартість:

 • 1500 грн, стандартне виконання, 7 робочих днів
 • 2000 грн, термінове виконання, 1-2 робочих дні

Курси іноземних мов онлайн

Раніше англійська була рідкістю і ми могли почути її лише від іноземців, дипломатів, або вчителів англійської мови. Зараз англійська – це необхідність. Якщо Ви часто їздите закордон, бажаєте вступити в іноземний ВНЗ, або хочете отримати кращу роботу з вищою оплатою, то ми можемо допомогти Вам. Викладачі при бюро перекладів Снятин завжди працюють на результат, вони вміють мотивувати учнів та запалити в їхніх очах іскорку любові до англійської чи будь-якої іншої іноземної мови.

Отож, якщо Ви хочете вивчати або покращити знання нищенаведених іноземних мов, звертайтеся у бюро перекладів Снятин і ми з радістю приймемо Ваc у лави наших учнів.

Обирайте:

 • англійська онлайн ( від 250 грн);
 • німецька онлайн (від 250 грн);
 • французька онлайн (від 300 грн);
 • польська онлайн (від 250 грн);
 • італійська онлайн (від 300 грн);
 • іспанська онлайн (від 300 грн);
 • португальська онлайн (від 400 грн);
 • словацька онлайн (від 350 грн);
 • чеська онлайн (від 300 грн);
 • турецька онлайн (від 400 грн);
 • угорська онлайн (від 400 грн);
 • румунська онлайн (від 300 грн);
 • китайська онлайн (від 400 грн);
 • японська онлайн (від 400 грн).

Бюро перекладів у Калуші