Бюро перекладів у Кропивницькому

Замовити

Бюро перекладів Кропивницький

Офіційні переклади документів в Кропивницькому

Ви в пошуку надійного бюро перекладів в Кропивницькому? Не знаєте до кого звернутися за швидким та якісним перекладом? Тоді Вам в бюро перекладів у Кропивницькому!

Бюро перекладів в Кропивницькому працює у сфері перекладацьких послуг понад 15 років. За цей період бюро перекладів Кропивницький досягло великого успіху в діяльності, про що свідчать схвальні відгуки тисяч наших клієнтів.

Бюро перекладів Кропивницький ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди прагне вдосконалюватися, тому ми враховуємо всі зауваження та пропозиції наших клієнтів, а наші представництва успішно розвиваються в різних містах України.

Перекладачі бюро перекладів у Кропивницькому є дипломованими спеціалістами, які мають професійні знання з лексики та граматики мов, на які виконується переклад, спеціалізуються і на перекладах у вузьких сферах, наприклад, медичні, технічні та юридичні переклади, що гарантує найвищу якість результату.

Бюро перекладів в Кропивницькому для Вашої зручності пропонує послуги дистанційного перекладу: надішліть нам скан або фотографію документа на електронну пошту 40mov@ukr.net або viber+38066 453 11 53. Зручність цієї послуги полягає в тому, що Ви зможете зробити замовлення не виходячи з дому. Виконане замовлення ми надсилаємо на обране Вами поштове відділення.

У бюро перекладів у Кропивницькому виконують переклади документів різної тематики та різної складності:

 • паспорт будь-якої країни світу; пенсійні посвідчення; посвідчення водія;
 • різноманітні свідоцтва: про народження, про зміну імені, про шлюб, про розлучення, про смерть;
 • судові та нотаріальні документи: витяги, рішення, протоколи, постанови, акти, заяви, доручення, позови;
 • довідки: про несудимість, про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання; довідки з місця роботи, довідки з навчальних закладів та інші;
 • освітні документи: свідоцтва, атестати, дипломи та додатки до них; похвальні грамоти, студентські квитки, залікові книжки та інше;
 • банківські документи будь-якого зразка та документи з податкової; трудові книжки, контракти, договори;
 • тексти на технічну тематику, інструкції, документи на автомобіль;
 • медичні документи: від довідок до історій хвороби, медичні карти, документи різного обсягу та рівня складності;
 • релігійні документи.

Терміни виконання перекладу

Якщо Ваш документ належить до переліку стандартних документів, у бюро перекладів в Кропивницькому його виконають протягом одного дня. Для Вашої зручності для перекладу стандартних документів можливо замовити послугу ТЕРМІНОВОГО перекладу (замовлення буде готове протягом декількох годин, проте з доплатою 50% до суми замовлення).

Якщо Ваш документ визначається нестандартним, Ви отримаєте своє замовлення протягом кількох днів (час на виконання замовлення можна уточнити у менеджера, приблизно 5 сторінок на день).

В бюро перекладів в Кропивницькому Ви можете замовити якісні та професійні переклади з/на такі мови: корейську, французьку, латинську, хінді, латиську, хорватську, литовську, чеську, шведську, азербайджанську, нідерландську, англійську, німецьку, арабську, норвезьку, польську, болгарську, португальську, в’єтнамську, вірменську, румунську, сербську, грецьку, словацьку, грузинську, словенську, таджицьку, данську, естонську, турецьку, іврит, туркменську, індонезійську, угорську, іспанську, узбецьку, італійську, казахську, киргизьку, фінську, китайську, фламандську, японську.

У бюро перекладів в Кропивницькому Ви можете замовити також нотаріальне засвідчення до оригіналу чи копії, апостиль, легалізацію документів в італійському посольстві, польський присяжний переклад.

Проставлення апостилю: довідка про несудимість – 10 робочих днів / 500 грн; судові, нотаріальні документи та документи, видані органом РАЦС (свідоцтва, витяги, рішення, протоколи, постанови, ухвали, акти, заяви, доручення та інші документи) – 5-7 робочих днів / 300 грн; освітні документи (свідоцтва, атестати, дипломи та додатки, сертифікати) – 10-30 робочих днів / 800 грн.

У бюро перекладів Кропивницький можливе також проставлення ТЕРМІНОВОГО апостилю.

Вартість перекладів основних мов. Інші мови – за домовленістю, уточніть у менеджера

Мова перекладу Стандартний документ, грн Нестандартний документ, з/на мову за 1800 друкованих знаків, грн
Англійська 150 від 180
Польська 150 від 180
Німецька 150 від 180
Іспанська 200 від 240
Італійська 200 від 240
Французька 200 від 240
Чеська 200 від 240
Португальська 250 від 300
Литовська 300 від 330
Румунська 220 від 260
Словацька 200 від 240
Угорська 300 від 340
Словенська 300 від 360
Іврит 300 від 340
Турецька 250 від 280

Додатковою та дуже важливою опцією бюро перекладів Кропивницький є онлайн курси з іноземних мов:

 • аглійська онлайн,
 • польська онлайн,
 • німецька онлайн,
 • французька онлайн,
 • іспанська онлайн,
 • італійська онлайн,
 • чеська онлайн,
 • турецька онлайн,
 • португальська онлайн,
 • румунська онлайн,
 • словацька онлайн,
 • угорська онлайн,
 • японська онлайн.

Реєструйтеся та вдосконалюйте свої знання!

Викладачі наших курсів є кваліфікованими спеціалістами та професіоналами своєї справи, які працюють на результат. Завершивши курси, Ви можете отримати сертифікат-підтвердження Вашого рівня оволодіння мовою (А1-С2). У Вас буде можливість скласти власний графік занять, узгодивши його з викладачем. Не зволікайте! Онлайн-курси – це чудова нагода провести час з користю та опанувати мову на омріяному рівні.

Бюро перекладів Кропивницький завжди раді допомогти Вам: