Бюро перекладів у Кропивницькому

Замовити

Бюро перекладів Кропивницький

Офіційні переклади документів в Кропивницькому

Ви в пошуку надійного бюро перекладів в Кропивницькому? Не знаєте до кого звернутися за швидким та якісним перекладом? Тоді Вам в бюро перекладів у Кропивницькому!

Бюро перекладів в Кропивницькому працює у сфері перекладацьких послуг понад 15 років. За цей період бюро перекладів Кропивницький досягло великого успіху в діяльності, про що свідчать схвальні відгуки тисяч наших клієнтів.

Бюро перекладів Кропивницький ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди прагне вдосконалюватися, тому ми враховуємо всі зауваження та пропозиції наших клієнтів, а наші представництва успішно розвиваються в різних містах України.

Перекладачі бюро перекладів у Кропивницькому є дипломованими спеціалістами, які мають професійні знання з лексики та граматики мов, на які виконується переклад, спеціалізуються і на перекладах у вузьких сферах, наприклад, медичні, технічні та юридичні переклади, що гарантує найвищу якість результату.

Бюро перекладів в Кропивницькому для Вашої зручності пропонує послуги дистанційного перекладу: надішліть нам скан або фотографію документа на електронну пошту 40mov@ukr.net або viber+38066 453 11 53. Зручність цієї послуги полягає в тому, що Ви зможете зробити замовлення не виходячи з дому. Виконане замовлення ми надсилаємо на обране Вами поштове відділення.

У бюро перекладів у Кропивницькому виконують переклади документів різної тематики та різної складності:

 • паспорт будь-якої країни світу; пенсійні посвідчення; посвідчення водія;
 • різноманітні свідоцтва: про народження, про зміну імені, про шлюб, про розлучення, про смерть;
 • судові та нотаріальні документи: витяги, рішення, протоколи, постанови, акти, заяви, доручення, позови;
 • довідки: про несудимість, про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання; довідки з місця роботи, довідки з навчальних закладів та інші;
 • освітні документи: свідоцтва, атестати, дипломи та додатки до них; похвальні грамоти, студентські квитки, залікові книжки та інше;
 • банківські документи будь-якого зразка та документи з податкової; трудові книжки, контракти, договори;
 • тексти на технічну тематику, інструкції, документи на автомобіль;
 • медичні документи: від довідок до історій хвороби, медичні карти, документи різного обсягу та рівня складності;
 • релігійні документи.

Терміни виконання перекладу

Якщо Ваш документ належить до переліку стандартних документів, у бюро перекладів в Кропивницькому його виконають протягом одного дня. Для Вашої зручності для перекладу стандартних документів можливо замовити послугу ТЕРМІНОВОГО перекладу (замовлення буде готове протягом декількох годин, проте з доплатою 50% до суми замовлення).

Якщо Ваш документ визначається нестандартним, Ви отримаєте своє замовлення протягом кількох днів (час на виконання замовлення можна уточнити у менеджера, приблизно 5 сторінок на день).

В бюро перекладів в Кропивницькому Ви можете замовити якісні та професійні переклади з/на такі мови: корейську, французьку, латинську, хінді, латиську, хорватську, литовську, чеську, шведську, азербайджанську, нідерландську, англійську, німецьку, арабську, норвезьку, польську, болгарську, португальську, в’єтнамську, вірменську, румунську, сербську, грецьку, словацьку, грузинську, словенську, таджицьку, данську, естонську, турецьку, іврит, туркменську, індонезійську, угорську, іспанську, узбецьку, італійську, казахську, киргизьку, фінську, китайську, фламандську, японську.

У бюро перекладів в Кропивницькому Ви можете замовити також нотаріальне засвідчення до оригіналу чи копії, апостиль, легалізацію документів в італійському посольстві, польський присяжний переклад.

Проставлення апостилю: довідка про несудимість – 10 робочих днів / 600 грн; судові, нотаріальні документи та документи, видані органом РАЦС (свідоцтва, витяги, рішення, протоколи, постанови, ухвали, акти, заяви, доручення та інші документи) – 3-5 робочих днів / 4500 грн; освітні документи (свідоцтва, атестати, дипломи та додатки, сертифікати) – 3-30 робочих днів / від 1200 грн.

У бюро перекладів Кропивницький можливе також проставлення ТЕРМІНОВОГО апостилю.

Вартість перекладів основних мов. Інші мови – за домовленістю, уточніть у менеджера

Мова Стандартний документ Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків
переклад з/на англійську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на німецьку 250 грн Від 300 грн
переклад з/на польську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на італійську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на іспанську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на португальську 350 грн Від 400 грн
переклад з/на болгарську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на французьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на чеську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на литовську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на румунську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на словацьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на угорську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на іврит 400 грн Від 450 грн
переклад з/на турецьку 350 грн Від 500 грн

Додатковою та дуже важливою опцією бюро перекладів Кропивницький є онлайн курси з іноземних мов:

 • англійська онлайн,
 • польська онлайн,
 • німецька онлайн,
 • французька онлайн,
 • іспанська онлайн,
 • італійська онлайн,
 • чеська онлайн,
 • турецька онлайн,
 • португальська онлайн,
 • румунська онлайн,
 • словацька онлайн,
 • угорська онлайн,
 • японська онлайн.

Реєструйтеся та вдосконалюйте свої знання!

Викладачі курсів при бюро перекладів Кропивницький є кваліфікованими спеціалістами та професіоналами своєї справи, які працюють на результат. Завершивши курси, Ви можете отримати сертифікат-підтвердження Вашого рівня оволодіння мовою (А1-С2). У Вас буде можливість скласти власний графік занять, узгодивши його з викладачем. Не зволікайте! Онлайн-курси – це чудова нагода провести час з користю та опанувати мову на омріяному рівні.

Бюро перекладів Кропивницький завжди раді допомогти Вам: