Бюро перекладів Гайсин

Замовити

Бюро перекладів Гайсин

Бюро перекладів «40 мов» за більш ніж 10 років на ринку послуг розвинуло дистанційну мережу перекладів по всій Україні, зокрема у Гайсині, щоб ще більше клієнтів відчули переваги надання наших послуг. Якість, надійність, гарантія, оптимальні терміни виконання, індивідуальний підхід до клієнта – це все про Бюро перекладів «40 мов».

Бюро перекладів у Гайсині пропонує:

Офіційні переклади в Гайсині

Висококваліфіковані перекладачі бюро перекладів у Гайсині з особливою ретельністю підходять до кожного завдання. Документи проходить цілу низку процедур з моменту оформлення замовлення і до видачі клієнту. Бюро перекладів Гайсин пропонує Вам офіційний переклад документів на більш ніж 40 мов світу. Термін виконання від одного робочого дня, вартість від 150 грн для стандартного документу. Деталі уточняйте за телефоном +38 (066) 453 11 53 viber, пишіть на електронну пошту 40mov@ukr.net, а також оформляйте замовлення на сайті 40mov.com просто заповнивши заявку. В онлайн режимі менеджери бюро перекладів Гайсин зорієнтують Вас стосовно вартості і термінах виконання.

Нотаріальне засвідчення перекладу

При потребі, у бюро перекладів в Гайсині переклад підшивається до оригіналу чи копії.

Польський присяжний переклад

Це переклад виконаний і завірений підписом присяжного перекладача, в подальшому не потребує нотаріального завірення. Вартість 1000 грн за 1125 символів, термін виконання до трьох днів для стандартного документу з електронним підписом, з мокрою печаткою – від двох тижнів.

Апостиль

Часто для виїзду за кордон вимагають проставлення апостилю на документах: на нотаріальних заявах, свідоцтвах, на освітніх документах та інших. Бюро перекладів Гайсин допоможе Вам швидко і зручно оформити дану процедуру. Вам не прийдеться стояти в довжелезних чергах, готувати пакети документів, бюро перекладів Гайсин все зробить за Вас.

Вартість проставлення апостилю на свідоцтвах та витягах з РАЦСу від 450 грн (3-5 робочих днів), на освітніх документах – від 1200 грн (від 3 до 30 робочих днів), на довідках про несудимість – від 600 грн (10 робочих днів).

Деталі уточняйте за телефоном +38 (066) 453 11 53 viber

Легалізація документів в посольстві Італії

У бюро перекладів у Гайсині легалізують свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, довідки про несудимість, витяги про підтвердження дошлюбного прізвища, освітні документи. Термін виконання від 2 місяців до пів року.

Курси іноземних мов онлайн

Якщо Ви досі чекаєте нагоди для вивчення іноземної мови – ось вона! Бюро перекладів в Гайсині пропонує на вибір 14 поширених в світі мов, наші викладачі гарантують Вам індивідуальний підхід, сучасні методики викладання та просто хороший настрій. Вчити мову легко з Бюро перекладів Гайсин. Реєструйтеся прямо зараз. Заповнюйте заявку на сайті 40mov.com в категорії «Курси іноземних мов» або телефонуйте +38 (066) 453 11 53 viber і навчайтеся не виходячи з дому.

Отже, обирайте:

 1. англійська онлайн;
 2. польська онлайн;
 3. німецька онлайн;
 4. французька онлайн;
 5. іспанська онлайн;
 6. італійська онлайн;
 7. чеська онлайн;
 8. турецька онлайн;
 9. португальська онлайн;
 10. румунська онлайн;
 11. словацька онлайн;
 12. угорська онлайн;
 13. японська онлайн;
 14. китайська онлайн.

Звертайтесь за детальнішою інформацією в бюро перекладів Гайсин за номером +38 066 453 11 53 viber або пишіть на електронну адресу 40mov@ukr.net.