Бюро перекладів у Хмільнику

Замовити

Бюро перекладів Хмільник

Бюро перекладів «40 мов» – це команда професіоналів, що більше десяти років забезпечують виконання якісних офіційних перекладів. Мало просто володіти мовою, щоб перекласти документ, важливо розуміти сферу, тематику документу. Тут бюро перекладів у Хмільнику гарантує відповідальний підхід, адже документ проходить низку процедур перекладу, перш ніж попасти в руки клієнту, зокрема, переклад, вичитування та редагування. За дванадцять років бюро перекладів в Хмільнику розробило досконалу систему дистанційних перекладів, щоб Ви завжди могли замовити послугу, в якому б місті Ви не знаходилися.

Отже, до широкого спектру послуг бюро перекладів Хмільник входить:

Офіційний переклад документів

Бюро перекладів у Хмільнику пропонує Вам здійснення перекладу більш ніж на 40 мов: від стандартних європейських (від 250 грн за стандартний документ) до рідкісних китайської чи іврит (від 400 грн за стандартний документ). Бюро перекладів в Хмільнику здійснює переклад найрізноманітніших документів, будь-якої тематики: особисті документи (свідоцтва, паспорти, довідки), нотаріальні заяви, доручення, судові рішення, медична, юридична, технічна документація та інше. Терміни виконання від 1-го дня, в залежності від обсягу роботи. Деталі уточняйте за номером +38 (066) 453 11 53, а також відправляйте документи для попередньої оцінки вартості та термінів на електронну пошту 40mov@ukr.net.

Нотаріальне засвідчення перекладу

При потребі, бюро перекладів Хмільник підшиває переклад до оригіналу документа або до копії.

Апостиль

Апостиль – штамп, який засвідчує дійсність печаток і підписів на документі, що робить його чинним в країнах Гаазької конвенції. Вартість: від 450 грн за документи з РАЦСу, нотаріальні заяви, доручення, довідки та судові документи, термін виконання від 3-5 робочих днів; довідки про несудимість від 600 грн, термін виконання 10 робочих днів; від 1200 грн за освітні документи, термін виконання від 3 до 30-ти робочих днів. У бюро перекладів Хмільник можливе термінове проставлення апостилю.

Польський присяжний переклад

Це переклад, виконаний і завірений підписом присяжного перекладача, в подальшому не потребує нотаріального завірення. Вартість 1000 грн за 1125 символів, термін виконання до трьох днів для стандартного документу з електронним підписом, з мокрою печаткою – 2-3 тижні.

Легалізація в посольстві Італії

Бюро перекладів Хмільник легалізує свідоцтва, витяги, судові рішення, довідки про несудимість, освітні документи. Термін виконання від двох місяців до пів року часу. У бюро перекладів в Хмільнику можлива термінова легалізація.

Курси іноземних мов онлайн

Бюро перекладів у Хмільнику не обмежилося лише послугами перекладу. Бюро перекладів Хмільник пропонує дистанційні онлайн курси іноземних мов. Вашій увазі на вибір пропонується 14 широковживаних і затребуваних мов, розпочніть навчання прямо зараз. Заповнюйте заявку на сайті 40mov.com в категорії «Курси іноземних мов» або телефонуйте +38 (066) 453 11 53 і навчайтеся не виходячи з дому, в будь-який зручний для Вас час.

Обирайте:

 1. англійська онлайн;
 2. польська онлайн;
 3. німецька онлайн;
 4. французька онлайн;
 5. іспанська онлайн;
 6. італійська онлайн;
 7. чеська онлайн;
 8. турецька онлайн;
 9. португальська онлайн;
 10. румунська онлайн;
 11. словацька онлайн;
 12. угорська онлайн;
 13. японська онлайн;
 14. китайська онлайн.

Звертайтесь за детальнішою інформацією в бюро перекладів Хмільник за номером +38 066 453 11 53 viber або пишіть на електронну адресу 40mov@ukr.net.