Бюро перекладів у Хмільнику

Замовити

Бюро перекладів «40 мов» – це команда професіоналів, що більше десяти років забезпечують виконання якісних офіційних перекладів. Мало просто володіти мовою, щоб перекласти документ, важливо розуміти сферу, тематику документу. Тут ми гарантуємо відповідальний підхід, адже документ проходить низку процедур перекладу, перш ніж попасти в руки клієнту, зокрема, переклад, вичитування та редагування. За дванадцять років бюро перекладів розробило досконалу систему дистанційних перекладів, щоб Ви завжди могли замовити послугу, в якому б місті Ви не знаходилися.

Отже, до широкого спектру наших послуг входить:

Офіційний переклад документів

Бюро перекладів «40 мов» пропонує Вам здійснення перекладу більш ніж на 40 мов: від стандартних європейських (від 150 грн за стандартний документ) до рідкісних китайської чи іврит (від 300 грн за стандартний документ). Здійснюємо переклад найрізноманітніших документів, будь-якої тематики: особисті документи (свідоцтва, паспорти, довідки), нотаріальні заяви, доручення, судові рішення, медична, юридична, технічна документація та інше. Терміни виконання від 1-го дня, в залежності від обсягу роботи. Деталі уточняйте за номером +38 (066) 453 11 53, а також відправляйте документи для попередньої оцінки вартості та термінів на електронну пошту 40mov@ukr.net.

Нотаріальне засвідчення перекладу

При потребі, підшиваємо переклад до оригіналу документа або до копії.

Апостиль

Апостиль – штамп, який засвідчує дійсність печаток і підписів на документі, що робить його чинним в країнах Гаазької конвенції. Вартість: від 300 грн за документи з РАЦСу, нотаріальні заяви, доручення, довідки та судові документи, термін виконання від 5-7 робочих днів; довідки про несудимість від 500 грн, термін виконання 10 робочих днів; 800 грн за освітні документи, термін виконання від 10 до 30-ти робочих днів. Можливе термінове проставлення апостилю.

Польський присяжний переклад

Це переклад, виконаний і завірений підписом присяжного перекладача, в подальшому не потребує нотаріального завірення. Вартість 600 грн за 1125 символів, термін виконання до трьох днів для стандартного документу з електронним підписом, з мокрою печаткою – 2-3 тижні.

Легалізація в посольстві Італії

Легалізуємо свідоцтва, витяги, судові рішення, довідки про несудимість, освітні документи. Термін виконання від двох місяців до пів року часу. Можлива термінова легалізація.

Курси іноземних мов онлайн

Бюро перекладів «40 мов» не обмежилися лише послугами перекладу. Ми пропонуємо дистанційні онлайн курси іноземних мов. Вашій увазі на вибір пропонується 14 широковживаних і затребуваних мов, розпочніть навчання прямо зараз. Заповнюйте заявку на сайті 40mov.com в категорії «Курси іноземних мов» або телефонуйте +38 (066) 453 11 53 і навчайтеся не виходячи з дому, в будь-який зручний для Вас час.

Обирайте:

 1. англійська онлайн;
 2. польська онлайн;
 3. німецька онлайн;
 4. французька онлайн;
 5. іспанська онлайн;
 6. італійська онлайн;
 7. чеська онлайн;
 8. турецька онлайн;
 9. португальська онлайн;
 10. румунська онлайн;
 11. словацька онлайн;
 12. угорська онлайн;
 13. японська онлайн;
 14. китайська онлайн.

Звертайтесь за детальнішою інформацією до нас за номером +38 066 453 11 53 viber або пишіть на електронну адресу 40mov@ukr.net.