Бюро перекладів у Бердичеві

Замовити

Бюро перекладів Бердичів

Потрібен переклад документів, а Ви не знаєте до кого звернутися в Бердичеві? Бюро перекладів в Бердичеві допоможе Вам у перекладі будь-якого документа.

Ви можете знайти Бюро перекладів у кожній області України. Чому саме бюро перекладів у Бердичеві, питаєте Ви. А все тому, що бюро перекладів Бердичів гарантує якість та швидкість виконання перекладів, індивідуальний підхід до клієнтів, а також у Вас є чудова можливість оформити замовлення онлайн не виходячи з дому просто надіславши на нашу електронну адресу 40mov@ukr.net або вайбер +38 (066) 453 11 53 якісні фото чи скани. Ми ж, в свою чергу, надішлемо Вам готовий офіційний переклад будь-якою зручною для Вас поштою прямо до дому.

Бюро перекладів Бердичів пропонує Вам:

Офіційні переклади документів

У Бюро перекладів Бердичів працюють висококваліфіковані перекладачі, які перекладають документи різноманітної тематики: юридичної, медичної, фінансової, особистої, технічної та ін. термінології. Переклад документації здійснюється на більш ніж 40 мов. Ціна Вас приємно здивує.

Переклад стандартного документу на англійську, польську, німецьку мову коштує – 250 грн, а термін виконання 1 день. За детальнішою інформацією дзвоніть на номер телефону: +38 (066) 453 11 53 (вайбер), або надсилайте документи на електронну пошту 40mov@ukr.net, чи оформляйте заявку на сайті 40mov.com в категорії «Офіційний переклад документів».

Нотаріальне засвідчення

При необхідності, у бюро перекладів Бердичів можна засвідчити переклади до оригіналу або до копії.

Польський присяжний переклад

Присяжний переклад – це переклад виконаний присяжним перекладачем, який внесений до спеціального списку Міністерства юстиції Польщі. Такий переклад містить спеціальну печатку та підпис перекладача. Термін виконання присяжного перекладу у бюро перекладів в Бердичеві з електронним підписом 1-3 дні, вартість 1000 грн за сторінку тексту; термін виконання присяжного перекладу з мокрою печаткою від двох тижнів, вартість 1000 грн

Апостиль

Апостиль – це штамп, який підтверджує печатку та підпис посадової особи, яка підписала документ. Апостиль ставиться на оригінал або копію документа. Проставлення апостилю займає від 3-5 робочих днів (свідоцтва, нотаріальні заяви, судові рішення, довідки, вартість від 450 грн); від 3 до 30 робочих днів (освітні документи нового та старого зразка, вартість від 1200 грн); 10 робочих днів (довідки про несудимість, вартість 600 грн). Ви можете замовити у бюро перекладів у Бердичеві ТЕРМІНОВИЙ апостиль вищезгаданих документів.

Легалізація в посольстві Італії

Бюро перекладів в Бердичеві легалізує довідки про несудимість, свідоцтва, освітні документи, судові рішення. Термін виконання від 2 місяців до пів року. Можлива ТЕРМІНОВА легалізація.

Курси іноземних мов

При бюро перекладів у Бердичеві Ви також можете записатися на курси іноземних мов. У бюро перекладів Бердичів широкий вибір мов для вивчення. Крім того, у Вас є можливість вивчати обрану мову просто з дому, оскільки в нас наявна послуга онлайн уроку. Від Вас потрібно тільки обрати годину, коли б Ви хотіли відвідати онлайн-заняття.

Бюро перекладів Бердичів пропонує для вивчення:

 • англійська онлайн;
 • німецька онлайн;
 • італійська онлайн;
 • іспанська онлайн;
 • португальська онлайн;
 • французька онлайн;
 • польська онлайн;
 • словацька онлайн;
 • чеська онлайн;
 • угорська онлайн;
 • китайська онлайн;
 • турецька онлайн;
 • японська онлайн;
 • румунська онлайн.

Поспішайте вивчати мови просто зараз, тому що цей процес буде цікавим та корисним для Вас. На сайті 40mov.com в категорії «Курси іноземних мов» заповнюйте заявку, або телефонуйте: +38 (066) 453 11 53 viber.

Бюро перекладів Бердичів готові відповісти на всі ваші питання. Телефонуйте або пишіть: +38 (066) 453 11 53 viber.