Бюро перекладів в Івано-Франківську

Замовити

Бюро перекладів Івано-Франківськ

Подати документ для перекладу можна в

бюро перекладів в Івано-Франківську

за адресою: вул. Залізнична, 33А.

Офіційний переклад у Івано-Франківську: швидке виконання, якісний переклад, доступні ціни.

Бюро перекладів Івано-Франківськ здійснює офіційні переклади документів та текстів будь-якої тематики та складності. У бюро перекладів Івано-Франківськ можна замовити переклад дистанційно, надіславши фото документа на нашу електронну адресу 40mov@ukr.net або viber +38 066 453 11 53 та отримати його офіційний переклад поштою.

Майже кожна людина у своєму житті стикається з необхідністю письмово перекласти той чи інший документ. Перекладацьких агенцій сьогодні існує безліч, як же вибрати одну і не пошкодувати про свій вибір?

Письмовий переклад – це не просто набір слів, який може надрукувати будь-хто, це клопітка праця, для якої потрібен професійний перекладач, який буде знати та розуміти всі граматичні, лексичні та стилістичні тонкощі не тільки іноземної, а й української мови.

В чому ж полягають переваги бюро перекладів Івано-Франківськ:

 • – швидкість. Перекладачі бюро перекладів Івано-Франківськ працюють у вихідні та свята, стараючись максимально швидко виконати Ваше замовлення;
 • – якість. Бюро перекладів Івано-Франківськ гарантує якісь кожного зробленого нами перекладу;
 • – доступні ціни. Бюро перекладів Івано-Франківськ старається йти назустріч кожному нашому клієнтові саме тому запровадили гнучку систему знижок;
 • – кваліфіковані перекладачі. Кожен наш перекладач – це не просто людина, яка вільно володіє певною мовою, а ще й дипломований, досвідчений спеціаліст;
 • – рекомендації задоволених клієнтів. З деякими нашими замовниками ми працюємо роками, інші приходять до нас за порадою знайомих, родичів, друзів;
 • – дистанційні переклади та доставка до дому.

Розуміючи заклопотаність та брак часу працюючих людей, усвідомлюючи цінність кожної хвилини у сучасному світі, бюро перекладів Івано-Франківськ пропонує послугу дистанційного перекладу. Замовити його можна, надіславши фото документа на електронну пошту 40mov@ukr.net або viber +38 066 453 11 53, а згодом отримати готовий офіційний переклад у будь-який зручний для Вас спосіб та час.

У бюро перекладів Івано-Франківськ можна замовити переклади з /на такі мови:

англійська, азербайджанська, арабська, білоруська, болгарська, в’єтнамська, вірменська, грузинська, данська, естонська, нідерландська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, румунська, сербська, грецька, словацька, словенська, таджицька, турецька, іврит, туркменська, індонезійська, угорська, іспанська, узбецька, італійська, казахська, киргизька, фінська, китайська, фламандська, корейська, французька, латинська, хінді, латиська, хорватська, литовська, чеська, шведська, японська.

Не зайвим буде нагадати, що бюро перекладів «40 мов» надає знижки на переклади нашим постійним клієнтам. Готуючи пакети документів для виїзду за кордон, чи оформлення візи доводиться робити багато офіційних перекладів. Бюро перекладів Івано-Франківськ розуміє теперішню складну фінансову ситуацію, тому ми стараємося зекономити не тільки Ваш час, а й гроші.

Мова Стандартний документ Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків
переклад з/на англійську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на німецьку 250 грн Від 300 грн
переклад з/на польську 250 грн Від 300 грн
переклад з/на італійську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на іспанську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на португальську 350 грн Від 400 грн
переклад з/на болгарську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на французьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на чеську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на литовську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на румунську 300 грн Від 350 грн
переклад з/на словацьку 300 грн Від 350 грн
переклад з/на угорську 400 грн Від 450 грн
переклад з/на іврит 400 грн Від 450 грн
переклад з/на турецьку 350 грн Від 500 грн

Інші мови – за домовленістю.

Що стосується термів виконання, то переклад стандартного документа в бюро перекладів Івано-Франківськ триває не більше, ніж 1 день. Термін виконання нестандартного перекладу потрібно узгоджувати з нашими менеджерами. Це може зайняти від кількох днів часу, залежно від обсягу документа (орієнтовно, 5 сторінок на день).

У бюро перекладів Івано-Франківськ можливий також ТЕРМІНОВИЙ переклад.

Перекладачі бюро перекладів Івано-Франківськ завжди готові перекласти для Вас документи та тексти будь-якого обсягу, тематики та складності, наприклад:

 1. Стандартні особисті документи: паспорти всіх країн світу, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу, ідентифікаційний код, довідка про навчання, довідка про місце проживання, довідка про склад сім’ї, довідка з місця роботи.
 2. Освітні документи: диплом і додаток, свідоцтво і додаток, атестат і додаток, сертифікати, табелі, залікові книжки, грамоти, студентські квитки. Також допоможемо у виконанні домашніх робіт з будь-якої іноземної мови, перекладемо анотацію до Вашої наукової роботи.
 3. Довідки про несудимість, довідки з поліції.
 4. Медичні документи будь-якої складності, починаючи від найпростішої довідки від сімейного лікаря, карти щеплень чи довідки на COVID, та закінчуючи складними об’ємними історіями хвороб чи виписками.
 5. Судові та нотаріальні документи: договори, рішення, статути, акти, контракти, заяви, довіреності, протоколи, позови, заяви.
 6. Технічні інструкції та тексти.

І це ще не все. У бюро перекладів Івано-Франківськ Ви також можете:

 1. легалізувати документи в Італійському посольстві
 2. завірити переклади нотаріально
 3. проставити апостиль на:
  • судових і нотаріальних документах, а також на документах, виданих відділом РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги, рішення суду, ухвала, постанова, протокол, заява, доручення, договір, акт, афідевіт) – 3-5 роб. днів – 450 грн;
  • довідках про несудимість – 7 роб. днів – 500 грн;
  • освітніх документах (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 3 до 30 роб. днів – від 1200 грн.

  В бюро перекладів в Івано-Франківську можливе також проставлення ТЕРМІНОВОГО апостилю.

 4. пройти дистанційний курс вивчення іноземної мови та оволодіти однією із таких мов в:
  • англійська онлайн;
  • німецька онлайн;
  • італійська онлайн;
  • іспанська онлайн;
  • португальська онлайн;
  • французька онлайн;
  • польська онлайн;
  • словацька онлайн;
  • чеська онлайн;
  • угорська онлайн;
  • китайська онлайн;
  • турецька онлайн;
  • японська онлайн;
  • румунська онлайн.

Звертайтеся, бюро перекладів Івано-Франківськ завжди готові перекласти потрібний Вам документ та проконсультувати, якщо виникнуть питання. Додаткова інформація +38 066 453 11 53 viber